منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI/USD در حال آماده سازی برای تجمیع در برابر هدف 30 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI/USD در حال آماده سازی برای تجمیع در برابر هدف 30 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز خط روند صعودی را نشان می دهد
  • هیستوگرام MACD در محدوده قرمز قرار دارد که نشان دهنده افزایش حرکت نزولی است
  • RSI بدون تخفیف در نمودار 4 ساعته به سمت بی طرفی است

تحلیل قیمت Uniswap امروز نشان می دهد که روند صعودی در نمودار 24 ساعته پس از صعود 6.54 درصدی وجود دارد. جفت ارز UNI/USD در حال حاضر ضررهای روز پنجشنبه را بازیابی کرده است و اکثر شاخص های فنی اصلی نشان می دهند که سکه در 24 ساعت آینده روند صعودی خواهد داشت.

بیشتر بازار دارایی های دیجیتال در سیگنال های مختلط معامله می شود و رهبران بازار BTC و ETH حداقل 4 درصد در نمودار روزانه به دست می آورند. در حالی که BNB ، ADA و XRP بخشی از ارزش خود را در نمودار 24 ساعته از دست می دهند. بهترین بازیگر سینما سولانا است که با 20 درصد صعود تا مرز 80 دلار روبرو شد.

حرکت بدون تخفیف قیمت در 24 ساعت گذشته: خرس های بدون تخلیه تقریباً به زیر 25 دلار می رسند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Uniswap ما محدوده روزانه 25.20 دلار-27.30 دلار را نشان می دهد. این محدوده محدودی است که کاهش نوسانات را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. حجم معاملات Uniswap در 24 ساعت گذشته با 13 درصد افزایش به 396 میلیون دلار رسید. پس از 6 درصد تغییرات مثبت روزانه ، ارزش کل بازار بدون تخریب به 16.8 میلیارد دلار می رسد. با توجه به Coin Market Cap ، Uniswap در رتبه دهم در بین ده رمزنگار برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: تجمع UNI شروع می شود

لغو تجزیه و تحلیل قیمت
منبع: Tradingview

در سراسر شاخص های فنی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap ، هیستوگرام MACD در محدوده قرمز قرار دارد ، که نشان دهنده افزایش حرکت نزولی است. با این حال ، نوارهای قرمز کوتاه هستند و اندازه آنها کاهش می یابد. بنابراین پیشنهاد حرکت نزولی ممکن است برای مدت طولانی دوام نیاورد. در همین حال ، توجه داشته باشید که حرکت فقط بین 27.000 دلار و 27.272 دلار افزایش یافته است و احتمال وجود نیروهای نزولی ، هدف خرس کوتاه مدت ما را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه در 26.00 دلار می رساند.

RSI غیر قابل حذف در نمودار 4 ساعته به سمت بی طرفی است و در حال حاضر در سطح شاخص 57 حرکت می کند. علامت نشان می دهد که اگر گاوها سازگار باشند ، سکه دارای فضای زیادی در منطقه خرید بیش از حد است. با این حال ، اگر RSI از مرز 65 عبور کند ، قیمت به احتمال زیاد پایین می آید و به زیر حمایت فعلی می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در بازار امروز صعودی است چراکه روند صعودی UNI/USD از مقاومت 25 دلاری همچنان ادامه دارد. بنابراین ، ما انتظار داریم صعودهای بیشتری در 24 ساعت آینده انجام شود تا زمانی که سکه بتواند مقاومت 30 دلاری را بشکند. همانطور که منتظر رشد Uniswap هستید ، برخی از پیش بینی های بلند مدت ما را در بازار ارزهای رمزنگاری شده بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions