منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI با غلبه گاوها بر بازار به بالای 26 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI با غلبه گاوها بر بازار به بالای 26 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که حرکت قیمت صعودی بوده است.
  • قیمت در طول روز تا 26.4 دلار افزایش می یابد.
  • پشتیبانی در سطح 25.8 دلار یافت می شود.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، حرکت صعودی بار دیگر در حال افزایش است. طی دو هفته گذشته افزایش قابل توجهی در قیمت ها رخ داده است و روند امروز نیز به همین منوال بوده است. قیمت امروز تا سطح 26.4 دلار افزایش یافته است و ارزش قابل توجهی برای این ارز دیجیتال به دست آورده است. احتمال زیادی وجود دارد که قیمت به سطح 26.9 دلار برسد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: قیمت دوباره در حال افزایش است زیرا خرس ها زودتر عقب می روند

گاوها پس از برخورد با فشارهای نزولی اخیر ، بازگشت خود را آغاز کرده اند. گاوها با موفقیت توانسته اند از روند نزولی در حال رشد جلوگیری کنند و بار دیگر پیروزی خود را در نمودار قیمت 1 روزه تضمین کرده اند. این قیمت بهبود چشمگیری داشته است و اکنون در مرحله $ 26.4 قرار دارد. در همین حال، میانگین متحرک (MA) کمتر از ارزش قیمت، یعنی 26.1 دلار است، زیرا قیمت UNI امروز افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI با غلبه گاوها بر بازار به بالای 26 دلار می رسد.  1
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات در طول روز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا باندهای بولینگر به سرعت در حال گسترش هستند. این باعث شده است که باند بولینگر بالا به ارزش 27 دلار و باند بولینگر پایین به ارزش 23.6 دلار برسد. شاخص قدرت نسبی (RSI) دوباره روند صعودی را تأیید می کند زیرا امروز تا شاخص 54 حرکت کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: کندل های نزولی در نمودار قیمت نشان دهنده زیان هستند

گاوها در حال حفظ برتری خود بسیار چشمگیر هستند، زیرا قیمت امروز نیز بهبود یافته است. اما فشار فروش در بازار در حال شکل گیری است و قیمت در حال حاضر در سطح 26.4 دلار است و انتظار می رود با افزایش فعالیت فروش، به زودی از اینجا کاهش یابد. میانگین متحرک کمتر از سطح قیمت است، یعنی در 26.1 دلار در مقایسه با سطح قیمت. در عین حال، میانگین باندهای بولینگر نیز برای امروز در سطح 26 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: UNI با غلبه گاوها بر بازار به بالای 26 دلار می رسد.  2
نمودار قیمت UNI/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوار بالا Bollinger با ارزش 28 دلار نشان دهنده مقاومت UNI/USD و نوار پایین Bollinger با ارزش 25 دلار است. امتیاز RSI نیز به سمت پایین حرکت می کند و در شاخص 52 معامله می شود. RSI افزایش فعالیت فروش را نشان می دهد.

از آنجایی که جو کلی برای UNI صعودی است، شاخص های فنی نیز به ما سیگنال خرید می دهند. 17 شاخص در موقعیت خرید یافت می شود ، که در موقعیت خنثی 9 شاخص و در موقعیت فروش صفر است.

شاخص های میانگین متحرک همان روندی را پیش بینی می کنند که از خریداران نیز حمایت می کند. 14 شاخص در موقعیت خرید ، هیچ یک در موقعیت فروش و یک شاخص در موقعیت خنثی ایستاده اند. نوسانات دائمی در حرکت قیمت وجود داشته است، به همین دلیل است که نوسانگرها خنثی می شوند. هشت نوسانگر در اطراف سطح خنثی قرار دارند، در حالی که سه نوسانگر در محل خرید و صفر در موقعیت فروش قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

همانطور که توسط تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه و ۴ ساعته تایید شده است، گاوها در حال حاضر برنده بازی هستند. قیمت Uniswap افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله 26.4 دلار ارزش دارد. روند صعودی طی چند هفته گذشته بدون تغییر بوده است و فرض بر این است که در آینده نیز ادامه یابد. قیمت ممکن است در سطح فعلی مورد حمایت قرار گیرد و گاوها نزول بیشتر را در ساعات آینده رد کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.