منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو: خرس های UNI/USD روند نزولی را حفظ می کنند و همچنان بر شکست 25 دلار تمرکز می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: خرس های UNI/USD روند نزولی را حفظ می کنند و همچنان بر شکست 25 دلار تمرکز می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز نزولی است.
  • کاهش ارزش UNI/USD یک شبه ادامه داشت.
  • نزدیکترین پشتیبانی 25 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت بدون تخلف نشان می دهد که در نمودار 24 ساعته بازار پس از بازگشت بازار از منطقه 28 دلاری به پایین ترین سطح امروز 26.17 دلار ، نزولی است. بنابراین ، به معامله گران توصیه می شود که حرکت نزولی را در 24 ساعت آینده پیش بینی کنند زیرا این سکه می تواند در هر زمان به قیمت 25 دلار برسد یا حمایت 23.5 دلار را دوباره آزمایش کند.

بازار کلی ارزهای دیجیتال با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین حداقل 1.24 درصد و اتریوم 3.40 درصد در نمودار روزانه افزایش یافت. سولانا پس از افزایش 15 درصدی به 117 دلار ، بهترین آلت کوین را در نمودار 24 ساعته نشان داد.

حرکت بدون تخفیف قیمت در 24 ساعت گذشته: کاهش تخفیف همچنان ادامه دارد

با توجه به شمعدان های 24 ساعته ما در تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap ، UNI/USD در محدوده محدود روزانه با نوسان کم بین 26.17 دلار-27.17 دلار معامله شد. حجم کل معاملات روزانه توکن مبادله ارز 92 درصد افزایش یافت و به مبلغ 475 میلیون دلار رسید به از سوی دیگر ، ارزش بازار Uniswap با 1.98 درصد افزایش به مبلغ 16.2 میلیارد دلار رسید.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI برای آزمایش مجدد پشتیبانی 25 دلاری حرکت می کند؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Unswap ، می توانیم جفت ارز UNI/USD را در 24 ساعت گذشته کاهش دهیم زیرا خرس ها قیمت بعدی 25.90 دلار را هدف قرار می دهند.

لغو تجزیه و تحلیل قیمت
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت UNI/USD در ماه گذشته شاهد افزایش صعودی بود. با این حال ، پس از اینکه توکن موفق شد به بالاترین سطح خود در 31 دلار برسد ، گاوها خسته شده و در 17 اوت افت شدید را آغاز کردند.

این توکن در نزدیکی 25 دلار حمایت شد و در آن زمان سکه تلاش کرد تا در نمودارهای هفتگی برای صعودهای بیشتر تثبیت شود. در همین حال ، سکه نتوانست به بالاترین سطح جدید برسد و به زیر 30 دلار بازگردد.

به طور کلی ، ما انتظار داریم که Uniswap در جلسات آینده که در آن سکه ممکن است بار دیگر پشتیبانی 25 دلار را آزمایش کند ، حرکت خود را پایین نگه دارد. از جایی که گاوها می توانند به راحتی به نقاشی بازگردند و صعودی قوی را برای مقاومت در برابر $ 29 بازسازی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز همچنان نزولی است زیرا بازار همچنان در حال کاهش قیمت در منطقه 25 دلار است. بنابراین ، ما انتظار داریم UNI/USD بیشتر افت کرده و پشتیبانی 25 دلاری را در 24 ساعت آینده دوباره آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت Uniswap هستید ، مقالات ما را در مورد NFT ها ، مبادلات غیر متمرکز و بیت کوین پیچیده بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.