منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت صعودی کاهش می یابد زیرا خرس ها تا 31 دلار سوراخ می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت صعودی کاهش می یابد زیرا خرس ها تا 31 دلار سوراخ می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آخرین تحلیل قیمت Uniswap کاهش قیمت را نشان می دهد.
  • حرکت نزولی قیمت را تا 30 دلار کاهش داده است.
  • مقاومت بار دیگر بدون تغییر در 31 دلار باقی می ماند.

تحلیل قیمت Uniswap برای آن روز نزولی است ، زیرا خرس ها موفق به ایجاد راهی برای حرکت صعودی شده اند. حرکت Bearish به اندازه کافی قابل توجه بوده است تا سطح قیمت را به ارزش 30 دلار کاهش دهد.

چند ساعت گذشته برای گاوها بسیار موفق بود ، زیرا روند صعودی بسیار زیاد بود و نتایج مثبتی بر ارزش کلی ارزهای رمزنگاری شده داشت. با این حال ، جدیدترین پیشرفت به نفع خرس ها است که در نمودارهای قیمت مشاهده شده است.

نمودار قیمت UNI/USD 1 روز: قیمت در راه عبور از موانع 31 دلار

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD امروز افزایش ناگهانی قیمت را تشخیص می دهد ، زیرا سطوح قیمت تقریباً به بالای 30 دلار رسیده است. هفته گذشته برای ارز دیجیتال غیرقابل پیش بینی بود ، زیرا کنترل نزولی بر نمودارها وجود داشت.

اما ، روند امروز به نفع گاوها پیش می رود و انتظار می رود که حرکت صعودی قیام حتی بیشتر تشدید شود. ارزش میانگین متحرک (MA) یعنی 28 دلار نیز از ارزش قیمت امروز عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت صعودی کاهش می یابد زیرا خرس ها تا 31 $ 4 سوراخ می شوند
نمودار قیمت UNI/USD 1 روز. منبع: TradingView

از طرف دیگر ، نوسانات در حال افزایش است که نشانه مثبتی برای آینده نیست. نوارهای بولینگر نیز در تعیین روندها اهمیت دارند و در حال حاضر ، ارزش بالای آنها 31 دلار و پایین تر آن 25.2 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز امروز به 62.18 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت نزولی روند صعودی را قطع می کند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap امروز برای خرس ها مفید است ، زیرا طبق آخرین به روز رسانی قیمت به 30 دلار کاهش یافته است. هفته گذشته برای گاوها بسیار موفق بود ، اما امروز روندها به نفع خرس ها وارونه شده است.

میانگین متحرک هنوز زیر ارزش قیمت است و 29.33 دلار است ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger نیز در نمودار قیمت 4 ساعته 28 دلار تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت صعودی کاهش می یابد زیرا خرس ها تا 31 $ 5 سوراخ می شوند
نمودار قیمت UNI/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

علاوه بر این ، نوار بالینگر بالایی 31 دلار به ما نشان می دهد در حالی که نوار پایینی ارزش دقیق 25 دلار را به ما نشان می دهد. در همین حال ، همانطور که خط روند کوتاه مدت به نفع گاوها است ، بنابراین امتیاز RSI نزدیک به بیش از حد خرید یعنی 69 است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: حرکت صعودی کاهش می یابد زیرا خرس ها تا 31 $ 6 سوراخ می شوند
نمودار شاخص های فنی UNI/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی UNI/USD زیر روندهای کلی مشاهده شده در طول روز را بیشتر تأیید می کند. به طور کلی ، این روز بیشتر از گاوها حمایت می شود ، زیرا نمودار شاخص های فنی سیگنال صعودی را نشان می دهد.

15 شاخص وجود دارد که در موقعیت خرید ، 9 در حالت خنثی و دو شاخص دیگر در موقعیت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک در مورد روندهای کلی که در طول هفته اتفاق افتاده است به ما می گوید. میانگین قوی بوده است ، به همین دلیل است که شاخص صعودی را نشان می دهد ، با 14 شاخص در خرید ، یکی در حالت خنثی و هیچ در نقطه فروش.

اوسیلاتورها نیز برای آن روز خنثی هستند ، زیرا هم خریداران و هم فروشندگان برای برنده شدن بر روند بازار رقابت می کنند. هشت نوسان ساز در موقعیت خنثی ، دو نوسان در فروش و فقط یک نوسان ساز در موقعیت خرید وجود دارد.

لغو نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Uniswap تأیید می کند که آخرین روند نزولی بوده است که منجر به کاهش قیمت شده است.

قیمت تا 30.1 دلار کاهش یافته است که در مقایسه با موقعیت آن در چند ساعت گذشته ، ارزش بسیار پایینی است. با این حال ، سطح پشتیبانی در 25 دلار بسیار قوی است و احتمال کمی وجود دارد که قیمت پایین تر از حمایت باشد ، زیرا گاوها قبلاً قوی تر بودند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.