منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پویایی نزولی بیشتر را در 57.80 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پویایی نزولی بیشتر را در 57.80 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در 24 ساعت گذشته در یک روند نزولی بوده است. کریپتوکارنسی از بالاترین سطح 63.40 دلار به پایین ترین سطح 60.39 دلار سقوط کرد. این حرکت باعث شد قیمت حدود 3.35 درصد از ارزش خود را از دست بدهد و به زیر مرز 60 دلار سقوط کند. جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 55.85 دلار معامله می شود و با مقاومت 58.51 دلار مواجه است و برای هر حرکت صعودی بیشتر، شکستن بالاتر از این سطح ضروری است.

BTC 1
سکه منبع 360

ارزش بازار نیز کاهش یافته است و در حال حاضر 4.37 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته نیز به 545 میلیون دلار کاهش یافته است که نشان از فعال نبودن بازار در حال حاضر دارد. خریداران باید قیمت را به بالای مقاومت 63.40 دلار برسانند تا روند صعودی را از سر بگیرند. هدف بعدی گاوها سطح 63 دلار خواهد بود.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: در کاهش LTC به زیر 55.80 دلار قاطعانه ایستادگی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر در انتهای الگو معامله می شود. جفت LTC/USD احتمالاً در آینده نزدیک شاهد نزولی خواهد بود. کریپتوکارنسی طی 24 ساعت در یک روند نزولی بوده است و احتمالاً در آینده نزدیک به این مسیر ادامه خواهد داد. سطح حمایت بعدی برای قیمت 63.60 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به سمت مرز 60 دلار در کوتاه مدت شود.

LTC 1D
منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در نمودار 1 روزه در حال حاضر در محدوده فروش بیش از حد است، که نشانه ای از کنترل بازار در حال حاضر توسط خرس ها است. اندیکاتور MACD نیز نزولی است و در حال حاضر در حال کاهش است. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند که نشانه افزایش نوسانات بازار است. باند بولینگر بالا 63.78 دلار و باند بولینگر پایین 61.95 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: خرس ها کنترل قیمت لایت کوین را افزایش می دهند

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که حرکت نزولی منجر به کاهش بیشتر در ارزش قیمت شده است. پس از غلبه بر پیشرفت هایی که از سمت صعودی حاصل می شود، قیمت به 60.39 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که گاوها نیز در طول روز عملکرد خوبی از خود نشان دادند، اما در نهایت، خرس ها از آنها بهتر عمل کردند.

LTC 4H
منبع: TradingView

حرکت نزولی در ساعات آینده تشدید خواهد شد، زیرا باندهای بولینگر بالاتر از کندل ها هستند و فشار بیشتری را در بازار نشان می دهند. اندیکاتور MACD زیر خط سیگنال قرار دارد زیرا حرکت نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. اندیکاتور RSI در نمودار 4 ساعته در حال حاضر روی 60.39 قرار دارد و در حال حاضر هیچ نشانه واضحی از بازگشت را نشان نمی دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD وارد روند نزولی شده است زیرا قیمت ها به زیر سطح 60 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود قبل از اینکه قیمت ها حمایتی پیدا کنند، بازار فشار فروش بیشتری را تجربه کند. خرس ها کنترل قیمت ها را در دست دارند و انتظار می رود در آینده نزدیک قیمت ها را پایین بیاورند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.