منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پس از خرید نزولی به سطح 45.42 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پس از خرید نزولی به سطح 45.42 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 273
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها پس از تصاحب نزولی از خرس ها به سطح 45.42 دلار کاهش یافته است. LTC/USD مقداری پشتیبانی در 44.04 دلار پیدا کرده بود، اما برای توقف فروش کافی نبود. انتظار می‌رود که بازار در 46 دلار حمایتی پیدا کند، اما مقاومت احتمالاً در 50 دلار وجود دارد.

قیمت لایت کوین 1.17 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و به 45.42 دلار معامله می شود و این روند بازار بسیار نزولی بوده است. چند روز آینده برای بازار لایت کوین حیاتی است زیرا قیمت ها می توانند روند نزولی خود را ادامه دهند یا بهبودی را طی کنند. اگر کاهش قیمت ها ادامه یابد، لایت کوین می تواند سطح پشتیبانی 44 دلاری را آزمایش کند. اگر قیمت ها در 46 دلار پشتیبانی شوند و بهبودی را طی کنند، لایت کوین می تواند سطح مقاومت 48.26 دلار را در آینده نزدیک آزمایش کند. از سوی دیگر، اگر قیمت ها بازگشتی داشته باشند، لایت کوین می تواند سطح مقاومت 50 دلاری را دوباره آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: LTC/USD پشتیبانی را در 44.04 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در 24 ساعت نشان می دهد که قیمت ها بین 44.04 دلار تا 48.26 دلار در 24 ساعت گذشته معامله شده است، زیرا حجم معاملات نیز کاهش یافته است و در حال حاضر در مجموع به 697,803,529 دلار رسیده است. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازاری 3,205,911,049 دلاری است که در لیست CoinMarketCap رتبه 11 را به خود اختصاص داده است. در حالی که با سهم بازار 2.90 درصد تسلط دارد. جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 45.42 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که قیمت ها می تواند در آینده نزدیک به کاهش خود ادامه دهند زیرا بازار در روند نزولی قرار دارد.

تصویر 274
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص فنی شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 37.36 است و نشان می دهد که بازار بیش از حد فروش است زیرا قیمت ها به شدت کاهش یافته است. میانگین متحرک نیز نشان دهنده یک روند نزولی است زیرا MA 50 روزه از MA 200 روزه عبور کرده است. این نشان می دهد که بازار در آینده نزدیک در یک روند نزولی قرار دارد. MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال از زیر خط MACD عبور کرده است.

LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته قیمت لایت کوین، می توان مشاهده کرد که قیمت ها در یک روند نزولی معامله می شوند زیرا به زیر سطح 50 دلار کاهش یافته اند. بازار در حال حاضر با فشار فروش مواجه است زیرا به نظر می رسد قیمت ها روند نزولی خود را ادامه دهند. بازار در نمودار قیمت 4 ساعته در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر میانگین متحرک کاهش یافته است. MA 50 به زیر MA 200 حرکت کرده است که یک شاخص نزولی است.

تصویر 275
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال به زیر خط MACD حرکت کرده است. مشاهده می شود که در نمودار قیمت 4 ساعته قیمت ها به شدت کاهش یافته و در حال حاضر زیر سطح 50 دلار معامله می شوند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر 37.11 است و نشان می دهد که بازار بیش از حد فروش است زیرا قیمت ها در چند ساعت اخیر به شدت کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD وارد روند نزولی شده است زیرا قیمت ها به زیر سطح 50 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود قبل از اینکه قیمت ها حمایتی پیدا کنند، بازار فشار فروش بیشتری را تجربه کند. خرس ها کنترل قیمت ها را در دست دارند و انتظار می رود در آینده نزدیک قیمت ها را پایین بیاورند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.