منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD علائم نزولی شدید را در 62.41 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD علائم نزولی شدید را در 62.41 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 62
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نزولی است زیرا LTC/USD پس از یک دوره نزولی تا مرز 62.41 دلار کاهش می یابد. خرس ها بار دیگر نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و قیمت ها را به زیر مرز 70 دلار رساندند. بازار در حال حاضر با مقاومت 64.76 دلار مواجه است و اگر خرس‌ها به فشار خود ادامه دهند، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت لایت‌کوین تا سطح 62.28 دلار باشیم. گاوها سعی کرده بودند وارد بازار شوند اما نتوانستند قیمت ها را بالای 70 دلار حفظ کنند که منجر به عقب نشینی نزولی شد.

بازار در چند روز گذشته روند صعودی کمی داشت اما اکنون مسیر خود را معکوس کرده و به سمت جنوب می رود. بازار در حال حاضر با مقاومت 64.76 دلار مواجه است و اگر خرس‌ها به فشار خود ادامه دهند، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت لایت‌کوین تا سطح 62.28 دلار باشیم. گاوها اگر بخواهند دوباره کنترل بازار را در دست بگیرند، باید یک بازگشت قوی داشته باشند و قیمت ها را به بالای مرز 70 دلار برسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: LTC/USD با مقاومت 64.76 دلار مواجه است.

در نمودار قیمت یک روزه، می بینیم که تحلیل قیمت لایت کوین یک الگوی کندل نزولی را تشکیل داده است. قیمت ها در الگوی مثلث نزولی تجمیع شده اند و در حال حاضر، بازار در حال آزمایش مرز پایین مثلث است. اگر قیمت‌ها به زیر این سطح برسند، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر به سطوح حمایتی 62.28 دلار باشیم.

تصویر 63
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 46.85 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) در حال حاضر 68.61 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه 66.53 دلار است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که تحلیل قیمت لایت کوین یک الگوی مثلث نزولی نزولی تشکیل داده است. بازار در حال حاضر در حال آزمایش مرز پایین الگو است و اگر قیمت‌ها به زیر این سطح برسند، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر به سطوح حمایتی 62.28 دلار باشیم. گاوهای نر در نمودار 4 ساعته قیمت سعی کردند وارد بازار شوند اما نتوانستند قیمت ها را بالای 62.42 دلار نگه دارید که منجر به یک روند نزولی می شود.

تصویر 61
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 42.73 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. SMA 50 روزه در حال حاضر 68.48 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه 66.40 دلار است. این نشان دهنده یک روند نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

در نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین، می توانیم استنباط کنیم که بازار اخیرا وارد یک حرکت نزولی شده است. با این حال، تحقیقات 4 ساعته نشان می‌دهد که انتظار می‌رود زودتر تغییر کند و بازار مقداری فشار را احساس کند. با این حال، خرس ها ثبات و ویژگی های قوی نشان می دهند، بنابراین باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می افتد. با این حال، اگر ساپورت بشکند، حمایت و مقاومت به عقب برمی‌گردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.