منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD رفتار غیرفعال در قیمت 54.10 دلار پس از اجرای نزولی نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD رفتار غیرفعال در قیمت 54.10 دلار پس از اجرای نزولی نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج صعودی قوی روند قیمت را در روز گذشته کنترل می کرد، اما روند امروز به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش LTC/USD در حال حاضر 54.10 دلار است و در صورت ثابت ماندن خرس ها، می توان انتظار کاهش بیشتری در ارزش سکه داشت.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 1.11 درصد کاهش داشته است و حجم معامله 332,844,702 دلار دیده می شود. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 332,844,702 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت پس از رانش نزولی به 54.10 دلار کاهش می یابد

تحلیل روزانه قیمت لایت کوین روند نزولی را برای بازار پیش‌بینی می‌کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 54.10 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که 54.09 دلار است، برای نمودار قیمت یک روزه.

تصویر 59
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

پیش از این یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شده بود، اما اکنون به نظر می رسد که روندها به سمت فروشندگان تغییر کرده است. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 55.61 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 53.49 دلار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45.52 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: پشتیبانی قیمت لایت کوین 53.49 دلار است

تحلیل 4 ساعته قیمت ارز دیجیتال LTC/USD نزولی است زیرا بازار با رد 55.61 دلار روبرو شده است که قبلاً به عنوان مقاومت برای سکه عمل می کرد. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

تصویر 58
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر 54.11 دلار است که نسبتاً نزدیک به ارزش فعلی لایت کوین 54.10 دلار است. SMA 20 در حال حاضر 55.63 دلار است، در حالی که SMA 50 در 53.50 دلار است. اندیکاتور RSI نیز به سمت منطقه اشباع فروش با مقدار 59.15 متمایل شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه و چهار ساعته زیر حاکی از کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده اند قیمت را تا محدوده 54.10 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا شدن بود، می‌توان انتظار داشت که برای بالا بردن قیمت به بالای مقاومت 55.61 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.