منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD در حال حاضر روند صعودی را تجربه می کند و قیمت ها در 76.56 دلار قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD در حال حاضر روند صعودی را تجربه می کند و قیمت ها در 76.56 دلار قرار دارند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD امروز بسیار صعودی است زیرا احساسات مثبت استثنایی از بازار دریافت می کند. گاوها در مسیر تلاش برای رسیدن به رکورد جدید هستند زیرا قیمت در حال حاضر به 76.56 دلار رسیده است و بالاترین رکورد تاریخ در 77.04 دلار است که نزدیکترین سطح مقاومت برای این جفت ارز دیجیتال است. حرکت قیمت در ابتدای جلسه امروز آهسته بود، اما در 24 ساعت گذشته شتاب گرفته است، زیرا بسیار سریع افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

نمودار تحلیل قیمت ساعتی لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، قیمت در چند روز اخیر روند نزولی جزئی داشته است زیرا بازار پس از یک رالی قوی خود را اصلاح کرده است. گاوها در تلاش هستند تا کنترل بازار را حفظ کنند زیرا به نظر می رسد خرس ها در حال نزدیک شدن به آنها هستند.

تصویر 246
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

MACD 4 ساعته حرکت صعودی فزاینده ای را در بازار نشان می دهد که خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند. اندیکاتور RSI همچنین در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد LTC/USD ممکن است قبل از اینکه بتواند روند صعودی خود را از سر بگیرد، اصلاح جزئی داشته باشد. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند، به این معنی که نوسان قیمت در حال افزایش است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت بدون محدودیت به سمت بالا حرکت می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شود. این دارایی دیجیتال طی چند روز گذشته با افزایش از 74.44 دلار به سطح قیمت فعلی خود، رشد قوی داشته است. با این حال، در صورت ظهور بازار نزولی، قیمت لایت کوین به احتمال زیاد در 73.40 دلار پشتیبانی خواهد کرد که مرز پایین کانال صعودی است.

تصویر 247
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان می دهد که گاوها کنترل کامل دارند زیرا به طور مداوم قدرت خود را در طول زمان افزایش می دهند. خط سیگنال بسیار بالاتر از سطح صفر حرکت کرده است که نشان دهنده حرکت صعودی قوی در بازار است. علاوه بر این، اندیکاتور RSI در حال حاضر نزدیک به منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، اما این می تواند نشانه ای باشد که LTC/USD ممکن است به زودی شاهد اصلاح قیمت باشد. باندهای بولینگر در حال حاضر نوسانات جزئی را در بازار نشان می‌دهند، زیرا باند بالا در 77.04 دلار است، در حالی که باند پایین در نمودار 1 روزه 74.44 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه و چهار ساعته نشان دهنده روند صعودی آن روز است زیرا قیمت بار دیگر در مسیر بهبود است. ارزش LTC/USD اکنون در 75.56 دلار است و می توان انتظار داشت که روند صعودی بیشتری در پیش باشد.