منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD به سمت پویایی نزولی در 54.15 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD به سمت پویایی نزولی در 54.15 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است زیرا ارز دیجیتال دوباره به زیر 60 دلار سقوط کرده است. جفت LTC/USD مدتی بود که یک کانال موازی صعودی را دنبال می کرد اما نتوانست از آن خارج شود و در عوض به شدت افت کرد. این جفت در حال حاضر با قیمت 54.15 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 60.33 دلار مواجه است، اما برای صعود بیشتر، شکستن بالاتر از این سطح ضروری است.

پشتیبانی از لایت کوین در حال حاضر 53.30 دلار است و اگر این سطح نقض شود، لایت کوین ممکن است تا سطح 53 دلار کاهش یابد. جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 54.15 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 9.41 درصد کاهش یافته است، زیرا بازار ارزهای دیجیتال به قرمز شدن ادامه می دهد. ارزش بازار لایت کوین 3.83 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 659،523،164 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت یک روزه: جفت LTC/USD در روند نزولی

در نمودار 1 روزه برای تحلیل قیمت لایت کوین، می بینیم که لایت کوین از دیروز یک کانال موازی صعودی را دنبال می کند و حتی توانسته بود برای مدت کوتاهی از آن خارج شود. با این حال، گاوها نتوانستند این حرکت را حفظ کنند و لایت کوین امروز به شدت سقوط کرد. ارز دیجیتال در حال حاضر درست زیر خط وسط کانال معامله می شود و شکست زیر این خط ممکن است لایت کوین را به خط پایین کانال برساند.

تصویر 91
LTC/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد و خط سیگنال بالای شمع های قیمت قرار دارد که نشان می دهد خرس ها در حال حاضر دست بالا را در بازار دارند. اندیکاتور RSI نیز در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر روی 41.62 قرار دارد که نشان دهنده فروش بیش از حد بازار است. نوار EMA نیز به سمت پایین متمایل شده است و نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: قیمت ها پس از رد شدید در 51.03 دلار کاهش می یابد

در نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، می بینیم که لایت کوین یک کانال نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر در انتهای کانال معامله می شود. بازار در چند ساعت گذشته با فشار شدیدی از سمت نزولی مواجه شده است، اما امروز این روند به نفع خرس‌ها پیش می‌رود.

تصویر 90
LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

EMA 20 در حال حاضر بالاتر از EMA 50 است، که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. شاخص MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد، زیرا خط آبی بالای خط قرمز است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده نزولی قرار دارد و در حال حاضر روی 37.57 قرار دارد و همچنین در حال حاضر زیر سطح 50 است که نشانه نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است زیرا ارز دیجیتال نتوانسته از کانال موازی صعودی خارج شود و در عوض به شدت سقوط کرده است. گاوها باید قدرت کافی را جمع آوری کنند تا لایت کوین را به بالاتر از سطح 60.33 دلار برسانند تا هر صعودی بیشتری داشته باشند. از جنبه نزولی، پشتیبانی 53.30 دلار وجود دارد و اگر این سطح نقض شود، لایت کوین ممکن است تا 53 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.