منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD به سمت پایین سقوط کرد و به سطح 88.02 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD به سمت پایین سقوط کرد و به سطح 88.02 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که شرایط بازار نزولی است. قیمت در 89.65 دلار باز شد و در حال حاضر با قیمت 88.02 دلار معامله می شود که کاهش 0.44 درصدی را نشان می دهد. گاوها کنترل بازار را در اوایل امروز در دست داشتند و قیمت را به سطح 89.65 دلار رساندند، اما نتوانستند این حرکت را حفظ کنند و در نهایت عقب نشینی کردند. سطح مقاومت در 89.66 دلار است و حمایت نتوانست قیمت را بالا ببرد. در نتیجه بازار قرمز شده است. حجم معاملات طی چند ساعت گذشته رو به کاهش بوده و در حال حاضر به 425 میلیون دلار رسیده است در حالی که ارزش بازار 6.3 میلیارد دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 1 روزه: LTC/USD با اصلاح آهسته به 88.02 دلار ادغام می شود

تحلیل یک روزه قیمت لایت کوین نیز نشان می دهد که حرکت نزولی در چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز روند مشابهی است. قیمت پس از آخرین افت به سطح 88.02 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته 0.44 درصد از دست داده است. ارزش لایت کوین در چند ساعت گذشته تا حدودی کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، 88.02 دلار است و اکنون به نظر می رسد که در حال کاهش است.

تصویر 605
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص استحکام نسبی (RSI) در حال حاضر روی 64.39 است که نشان می دهد ممکن است فشار نزولی بیشتری بر بازار وجود داشته باشد. با نگاهی به آینده، شاخص میانگین متحرک یک متقاطع نزولی را نشان می دهد و نشان می دهد که بازار می تواند در کوتاه مدت بیشتر به سمت پایین حرکت کند. باندهای بولینگر در حال افزایش هستند که نشان می دهد با افزایش نوسانات، روند نزولی بیشتری در حال وقوع است. باند بالایی اندیکاتور Bollinger Bands به نقطه 91.712 دلار می رسد، در حالی که باند پایینی آنها در حاشیه 81.388 دلار قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: سیگنال نزولی تشدید می شود

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت ها است که در زمان نگارش این مقاله به 88.02 دلار کاهش یافته است. نوسانات بازار از یک روند نزولی پیروی می کند و در نتیجه ارز دیجیتال کمتر در معرض تغییرات بی ثبات در هر دو طرف قرار می گیرد. میانگین باند بولینگر اکنون در 6.25 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 89.6934 دلار است و ارزش باندهای بولینگر پایین در موقعیت 86.878 دلار است.

تصویر 604
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

MA 50 و MA 200 هر دو نزولی هستند، زیرا هر دو کمتر از قیمت فعلی بازار هستند. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 48.88 است که نشان می‌دهد بازار بیش از حد فروخته نشده است و به طور بالقوه می‌تواند به سمت پایین حرکت کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

در پایان، تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد که خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت در کوتاه‌مدت بیشتر به سمت پایین حرکت می‌کند. نوسانات در حال افزایش است و پتانسیل نزولی بیشتری را نشان می دهد. قیمت لایت کوین به 88.02 دلار کاهش یافته است و به نظر می رسد در صورت تداوم فشار نزولی، کاهش بیشتری پیدا کند. اما سرمایه گذاران صعودی ممکن است از شرایط فعلی بازار نیز استفاده کنند و LTC را با قیمتی کمتر از حد معمول خریداری کنند.