منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با کاهش قیمت به 59.52 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با کاهش قیمت به 59.52 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار نزولی است زیرا قیمت ها به زیر 61 دلار سقوط کرده است. جفت LTC/USD علاقه خریدی نزدیک به 59.52 دلار پیدا کرده است، اما گاوها در تلاش برای حفظ قیمت ها هستند.

چند ساعت آینده برای لایت کوین بسیار حیاتی است زیرا شکستن به زیر 59.29 دلار می تواند شاهد سقوط قیمت ها تا 58 دلار باشد. از سوی دیگر، حرکت به بالای 61.32 دلار، تنظیم نزولی را باطل می کند و پتانسیل صعودی را به سمت 61.50 دلار باز می کند. قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته 1.00 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 4,232,685,112 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 426,882,031 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: با کاهش قیمت ها به زیر 59.52 دلار، فشار را تحمل می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که بازار نزولی است زیرا خرس ها پس از اینکه خریداران نتوانستند قیمت ها را به بالای 61.32 دلار برگردانند کنترل را در دست گرفته اند. جفت LTC/USD علاقه زیادی به خرید نزدیک به حمایت کلیدی در 59.29 دلار پیدا کرده است، اما گاوها در تلاش هستند تا قیمت ها را در کوتاه مدت حفظ کنند، در حالی که مقاومت در 61.32 دلار بزرگ به نظر می رسد.

تصویر 44
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در نمودار 1 روزه در حال حاضر در منطقه اشباع فروش قرار دارد زیرا نزدیک به 30 سطح معامله می شود. نشانگر MACD نیز با حرکت خط سیگنال در بالای هیستوگرام، یک متقاطع نزولی نشان داده است. باند بولینگر پایین تر از کندل است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت نزولی است.

LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت نزدیک به 59.52 دلار است

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین 4 ساعته نشان می دهد که بازار نزولی است زیرا قیمت ها به زیر حمایت کلیدی 59 دلار سقوط کرده اند. بازار در حال حاضر با فشار فروش مواجه است زیرا به نظر می رسد قیمت ها روند نزولی خود را ادامه دهند. بازار در نمودار قیمت 4 ساعته در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر میانگین متحرک کاهش یافته است. نشانگر MACD در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال زیر هیستوگرام است.

تصویر 43
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر زیر سطح 50 معامله می شود که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت نزولی است. باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها به زیر میانگین متحرک کاهش یافته است. به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از ورود به هر موقعیت خرید در بازار منتظر یک شکست بالاتر از سطح 52 دلار باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD وارد روند نزولی شده است زیرا قیمت ها به زیر سطح 61 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود قبل از اینکه قیمت ها حمایتی پیدا کنند، بازار فشار فروش بیشتری را تجربه کند. خرس ها کنترل قیمت ها را در دست دارند و انتظار می رود در آینده نزدیک قیمت ها را پایین بیاورند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.