منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با کاهش قیمت به 52.76 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با کاهش قیمت به 52.76 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 26
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از یک صعود کوتاه مدت، LTC به زیر سطح 53 دلار در برابر دلار آمریکا سقوط کرده است. قیمت در حال حاضر نزدیک به حمایت کلیدی در 52.76 دلار معامله می شود و 0.41 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار این سکه 3.71 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 313 میلیون دلار بوده است. حمایت از جفت LTC/USD در 51.77 دلار وجود دارد، در حالی که سطوح مقاومت در 53.09 دلار است که نشان دهنده یک روند نزولی برای سکه است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 52.76 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Daily Litecoin نشان می دهد که LTC یک کانال نزولی در نمودارها تشکیل داده است و قیمت در حال حاضر بسیار نزدیک به انتهای این محدوده معامله می شود. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای مقاومت 53.09 دلار برسانند و در نتیجه، قیمت شروع به حرکت پایین تر کرده است. حمایت کلیدی برای سکه اکنون در 51.77 دلار موجود است و اگر این سطح شکسته شود، می‌توان انتظار داشت که LTC به سطح 53.00 دلار سقوط کند. از سوی دیگر، اگر قیمت بتواند از سطح فعلی بازگردد، می‌توان انتظار داشت که یک بار دیگر مقاومت 53.09 دلاری را آزمایش کند.

تصویر 24
منبع: نمای معاملاتی

نوسانات بالا است و به نظر می رسد با گسترش باندهای Bolling در حال افزایش است، باند بالا در 53.09 دلار و باند پایین در 51.77 دلار قوی ترین حمایت را نشان می دهند. میانگین باندهای بولینگر 52.76 دلار بالاتر از قیمت فعلی است. میانگین متحرک (MA) در سطح 53.00 دلار زیر منحنی SMA 50 قرار دارد و شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 43.65 قرار دارد و بیشتر پایین می‌آید.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که خرس ها امروز کاملاً بازگشته اند و قیمت در حال کاهش است زیرا خرس ها شمعدان قرمز را در نمودارها تضمین می کنند. قیمت LTC از ابتدای جلسه معاملاتی به طور مداوم در حال کاهش است، زیرا خرس‌ها در حال آماده شدن برای آسیب بیشتر به ارزش قیمت هستند.

تصویر 25
منبع: Trading View

گروه های بولینگر قرائت های زیر را نشان می دهند. باند بالا در سطح 54.33 دلار و باند پایین 51.95 دلار است. میانگین متحرک (MA) در سطح 52.65 دلار و شاخص قدرت نسبی (RSI) در 44.98 واحد است که نشان دهنده یک روند نزولی برای LTC است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته لایت کوین روند نزولی قوی را برای روز پیش بینی می کند زیرا قیمت سکه در 24 ساعت گذشته منحنی نزولی تند را پوشش داده است. اگرچه موج نزولی بسیار سریع حرکت می کرد، اما امروز با تشدید روند نزولی، ارزش سکه تا مرز 52.76 دلار کاهش یافت. از سوی دیگر، تحلیل قیمت ساعتی یک تمایل نزولی را نشان می‌دهد، بنابراین می‌توان انتظار سقوط بیشتر را نیز داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.