منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با رسیدن به بالاترین سطح 63.16 دلار روند صعودی قوی ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با رسیدن به بالاترین سطح 63.16 دلار روند صعودی قوی ایجاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز یک مجموعه روند صعودی قوی را نشان می دهد که شاهد معامله قیمت های LTS/USD در 63.16 دلار بوده است که 3.18 درصد نسبت به قیمت های قبلی خود افزایش یافته است. بازار در چند روز گذشته در یک کانال جانبی معامله می‌کرد، اما بسته شدن دیروز بالای مقاومت 61.20 دلار، در را برای حرکت به سمت 64.45 دلار باز کرد، جایی که قیمت‌ها در حال حاضر با رد مواجه هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته در محدوده 61.20 تا 64.45 دلار با حجم معاملات 590 میلیون دلار و ارزش بازار 4.49 میلیارد دلار در نوسان بوده است که با وجود افزایش قیمت ها بسیار پایین است. قیمت لایت کوین به دنبال حمایت قوی در سطح قیمت 61.20 دلار بوده و در حال حاضر در حال بازگشت از آن هستند. گاوها برای ادامه روند صعودی به دنبال بالا بردن قیمت ها به بالای مقاومت 64.45 دلاری هستند.

اقدام قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: قیمت‌های LTC/USD همچنان از 63.16 دلار گذشته است.

در نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، گاوها حضور قدرتمندی در بازار ایجاد کرده اند، زیرا قیمت ها از سطح 63 دلار عبور کردند. جفت LTC/USD با افزایش 3.18 درصدی، یک هفته را با رشد قوی آغاز کرد. بسته شدن هفته گذشته روی 61.20 دلار بود و بالاترین قیمت هفته جاری در 64.45 دلار است، جایی که قیمت ها در حال حاضر با رد شدن روبرو هستند.

تصویر 138
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

باند بولینگر بالایی با 64.45 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای LTC است، در حالی که باند پایین آن در 61.20 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای LTC است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل فعالیت نزولی اخیر بر روی یک منحنی افقی با شیب اندکی رو به پایین معامله می شود و در شاخص 52 در نیمه پایینی منطقه خنثی وجود دارد. میانگین متحرک در وسط کندل ها در 62.83 دلار قرار گرفته است و روند صعودی دارد که نشانه حرکت صعودی در بازار است.

اقدام قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته: آخرین به روز رسانی ها

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت به اوج ها و پایین ترین سطح های بالاتر رسیده است که یک روند صعودی است. این ارز دیجیتال اکنون از کانال نزولی که از هفته گذشته در آن معامله می‌کرد، خارج شده است. این شکست یک تحول مثبت است و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تصویر 137
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

در نمودار قیمت 4 ساعته، باندهای بولینگر گسترش یافته اند که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار است. باند بالا 64.07 دلار است در حالی که باند پایین 61.53 دلار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید بالاتر از سطح 60 قرار دارد، اما همچنان در حال صعود است و نشان می دهد که فضایی برای افزایش بیشتر قیمت وجود دارد. میانگین متحرک (MA) در یک بازه زمانی 4 ساعته روی 62.71 دلار قرار گرفته است و روند صعودی دارد. این نشانه حرکت صعودی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند صعودی قوی با قیمت های 63.16 دلار معامله می شود. هدف بعدی گاوها در سطح 65 دلار تعیین شده است، در حالی که خرس ها به سطح حمایت 61.20 دلار چشم دوخته اند. گاوها باید قیمت ها را از سطح مقاومت 64.45 دلار عبور دهند تا ادامه روند صعودی را تایید کنند. از تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین مشخص است که گاوها در بازار دست بالا را دارند زیرا قیمت ها از سطح 64 دلار گذشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.