منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با افزایش حرکت صعودی به 51.11 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با افزایش حرکت صعودی به 51.11 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که با ادامه تورم حرکت صعودی، قیمت های LTC/USD افزایش یافته است. روند فعلی بازار بسیار قوی است و این احتمال وجود دارد که قیمت ها به زودی سطح مقاومت 58.00 دلار را آزمایش کنند. در حال حاضر، پشتیبانی از قیمت لایت کوین ها 50.39 دلار است. قیمت‌های LTC/USD در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته‌اند و این افزایش قیمت‌ها را به بالاترین سطح سالانه رسانده است. قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 51.11 دلار معامله می شود.

ارزش بازار لایت کوین نیز به 3,609,639,297 دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 685,024,851 دلار است. قیمت های LTC/USD بالاترین سطح جدیدی را در 55.62 دلار تشکیل داده اند که یک سطح مقاومت است. قیمت ها از این سطح عقب نشینی کرده اند و در حال حاضر زیر سطح 55.50 دلار معامله می شوند. اگر قیمت ها به پایین تر شدن ادامه دهند، پشتیبانی فوری در سطح 54.00 دلار وجود دارد.

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: قیمت‌های LTC در روند صعودی قرار دارند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که قیمت های LTC/USD در یک روند صعودی قوی بوده و از سطح مقاومت 50.00 دلار عبور کرده است. بازار در حال حاضر یک روند صعودی را دنبال می کند زیرا از مرز بالایی کانال صعودی عبور کرده است. قیمت ها از بالاترین سطح 55.62 دلار عقب نشینی کرده اند و در حال حاضر با رد شدن در سطح 55.62 دلار روبرو هستند.

تصویر 10
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و خط سیگنال بالای خط MACD قرار دارد که نشان می دهد احتمال ادامه حرکت صعودی در بازار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت شاهد اصلاح جزئی باشند. باندهای بولینگر در حال گسترش هستند که نشان می دهد قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت شاهد نوساناتی باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: سودهای بیشتر مورد انتظار

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل لایت کوین نشان می دهد که بازار سعی می کند به سمت بالاتر حرکت کند زیرا بین یک کانال موازی صعودی معامله می شود. بازار در حال حاضر یک روند صعودی را دنبال می کند زیرا از مرز بالایی الگوی مثلث نزولی عبور کرده است. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما گاوها از سطح حمایت 50.39 دلاری دفاع می‌کنند.

تصویر 11
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

باند بولینگر نزدیک به هم بسته بندی شده است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت شاهد برخی تثبیت باشند. اندیکاتور MACD در 4 ساعت نشان می دهد که خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد، که نشان می دهد که حرکت صعودی احتمالاً در بازار ادامه می یابد در حالی که RSI بالاتر از سطح 60 است، که نشان می دهد بازار در منطقه خرید بیش از حد است. .

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت های LTC/USD ممکن است به حرکت بالاتر ادامه دهند زیرا بازار روند صعودی را دنبال می کند. قیمت نزدیک به سطح مقاومت 55.00 دلار معامله می شود و شکست بالاتر از این سطح ممکن است منجر به افزایش بیشتر شود. بازار در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها در کوتاه‌مدت شاهد تلفیقی باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.