منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با افزایش قیمت به 55.52 دلار، قدرت صعودی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD با افزایش قیمت به 55.52 دلار، قدرت صعودی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت LTC/USD در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا تا سطح 55.82 دلار افزایش یافته است. با این حال، ارز دیجیتال در قیمت 56.50 دلار با رد شدن روبرو است زیرا به نظر می رسد گاوها در حال از دست دادن حرکت هستند. قیمت لایت کوین معاملات روز خود را با 53.55 دلار آغاز کرد و تا کنون به بالای 56.50 دلار رسیده است زیرا گاوها همچنان قیمت ها را بالا می برند.

قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 3.82 درصد افزایش داشته و در حال حاضر با قیمت 55.52 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته نیز با کاهش اندکی مواجه شده و در حال حاضر به 539 میلیون دلار رسیده است. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 3.9 میلیارد دلار است که پنجمین بازار بزرگ در جهان است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت به اوج ها و پایین ترین سطح های بالاتر رسیده است که یک روند صعودی است. قیمت همچنین توانسته است از کانال نزولی که در چند روز گذشته در آن معامله می شد خارج شود.

تصویر 8
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

LTC/USD بالای 50 میانگین متحرک ساده (SMA) و 200 SMA معامله می شود که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 63.83 است که نشان می دهد قیمت ها نه بیش از حد خرید هستند و نه بیش از حد فروش. 50 MA در حال حاضر 54.21 دلار و 200 MA در 52.65 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای یک روز: گاوها برای قیمت های بالاتر فشار می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که نوسانات بازار به دنبال یک ارز دیجیتال شکست خورده افزایش یافته و به 55.82 دلار رسیده است که به این معنی است که حرکت صعودی همچنان دست نخورده باقی مانده است زیرا به نظر می رسد بازار به سمت بالاتر ادامه دهد. سطح بعدی مقاومت 56.60 دلار است و اگر لایت کوین بتواند بالاتر از این سطح شکسته و بسته شود، امکان حرکت به سمت 57.50 دلار را باز می کند. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 53.55 دلار وجود دارد و اگر قیمت ها به زیر این سطح برود، می تواند منجر به فروش شود.

تصویر 9
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI بالاتر از سطح 50 معامله می شود که نشان می دهد قیمت ها نه بیش از حد خرید هستند و نه بیش از حد فروش. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی باشد زیرا SMA 50 بالاتر از SMA 200 معامله می شود. LTC/USD بالاتر از شاخص میانگین متحرک حرکت می کند که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حالت مثبت دارد. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی باشد زیرا نمودار 24 ساعته و شاخص های فنی 4 ساعته به سود بیشتر اشاره می کنند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که نزول ها را خریداری کنند زیرا به نظر می رسد بازار در حال ادامه روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.