منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD ارزش فوق العاده ای را در 59.59 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD ارزش فوق العاده ای را در 59.59 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD ارزش فوق العاده ای را از دست داده است و در 24 ساعت گذشته بیش از 6.11 درصد کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در حال حاضر با مقاومت قوی 67.07 دلار مواجه است. گاوها نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به بالاتر از این سطح برسانند، و به نظر می‌رسد بازگشت نزولی محتمل است. قیمت‌ها در حال حاضر شروع به کاهش کرده‌اند و انتظار می‌رود زیان بیشتری نیز داشته باشد. پشتیبانی در قیمت 58.64 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت ها را به 55.00 دلار کاهش دهد.

ارزش بازار لایت کوین 4.23 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 1.003 میلیارد دلار ثبت شده است. این سکه در فهرست CoinMarketCap در رتبه 6 قرار دارد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند نزولی ادامه دارد

نمودار قیمت تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که گاوها نتوانسته اند قیمت ها را به بالای مقاومت 67.07 دلار برسانند و بازگشت نزولی محتمل به نظر می رسد. بازار امروز با 64.17 دلار باز شد و با پیشرفت روز شروع به افزایش کرد. سکه به 67.07 دلار رسید، اما نتوانست حرکت خود را حفظ کند و شروع به کاهش کرد.

تصویر 174
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 54.10 است و نشان می دهد که بازار بیش از حد خرید شده است. MA 50 بالاتر از MA 200 حرکت می کند که یک علامت صعودی است. 50 در 63.71 دلار است و 200 در 61.76 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. باندهای بولینگر نشان می‌دهند که قیمت‌ها به حد بالایی رسیده‌اند و بازگشت نزولی محتمل به نظر می‌رسد.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: تحولات اخیر

اخیراً نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در چند ساعت گذشته در روند نزولی بوده است. با در دست گرفتن کنترل خرس ها، احتمالاً بازار به کاهش ادامه خواهد داد. گاوها ممکن است تلاش دیگری برای بالا بردن قیمت ها انجام دهند، اما شانس موفقیت بسیار اندک است. پیش بینی می شود که بازار در کوتاه مدت به روند کاهشی خود ادامه دهد.

تصویر 173
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در یک تحلیل قیمت لایت کوین 4 ساعته در 51.00 قرار دارد و نشان می دهد که بازار در قلمرو بی طرف است. میانگین‌های متحرک همگی روند نزولی دارند که یک علامت نزولی است. باندهای Bolinger بالایی 65.97 دلار و باند پایینی 62.63 دلار است که نشان می دهد بازار محدود به محدوده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است زیرا گاوها نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به بالای مقاومت 67.07 دلار برسانند. انتظار می رود با در دست گرفتن کنترل خرس ها، بازار در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. اما گاوها ممکن است تلاش دیگری برای بالا بردن قیمت ها انجام دهند. شاخص فنی در حال حاضر به نفع خرس ها است زیرا بازار بیش از حد خرید است. مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و احتمالاً قیمت ها در کوتاه مدت به 58.64 دلار کاهش می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.