منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC 52 دلار را بازیابی می کند زیرا گاوها حمایت 50 دلاری را پیدا می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC 52 دلار را بازیابی می کند زیرا گاوها حمایت 50 دلاری را پیدا می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی به 55 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 50.61 دلار است
  • LTC در مرز 52.00 دلار با مقاومت روبرو می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC در سطح 50.00 دلار پشتیبانی می کند و شروع به صعود به سطح 55.00 دلار کرده است. در حال حاضر، فشار نزولی در کوتاه مدت با افزایش شتاب خریداران در حال کاهش است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از ETH و BNB که به ترتیب شیب 7.00 و 5.82 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی 52.00 دلاری را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC 52 دلار را بازیابی می کند زیرا گاوها حمایت 50 دلاری را پیدا می کنند
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را در ساعات اخیر نشان می دهد همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده شده است که نشان دهنده حرکت ضعیف فروش است. صرف نظر از این، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده کاهش فشار فروش است زیرا قیمت در بالای حمایت 50.00 دلار تثبیت می‌شود.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت صعودی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب فزاینده EMA ها حاکی از افزایش فعالیت خرید در بازارهای LTC است.

RSI دیروز وارد منطقه اشباع فروش شد، اما از آن زمان به سطح اخیر صعود کرده است. در زمان انتشار، شاخص نزدیک به سطح میانگین 50.00 معامله می شود و روی 50.01 حرکت می کند و به صورت افقی حرکت می کند تا فشار خرید خفیفی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت شدید در هر جهت نشان می دهد، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر در یک کانال نزولی حرکت می کنند زیرا قیمت به آرامی از مرز 60.00 دلار به سطح حمایت 50.00 دلار حرکت کرد. در چند روز گذشته با کاهش نوسان قیمت در نمودارهای کوتاه مدت، باندها به هم نزدیک شدند. در حال حاضر، خط میانگین این اندیکاتور در علامت 50.61 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 51.68 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را با 10 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها هفت شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال فروش با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید ضعیف برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC 52 دلار را بازیابی می کند زیرا گاوها حمایت 50 دلاری را پیدا می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که رد 60.00 دلار شروع یک رالی نزولی کوتاه مدت برای LTC بود. در حال حاضر، در حالی که گاوها تلاش می کنند تا با آن مقابله کنند، قیمت در مرز 50.00 دلار پشتیبانی می شود. با این حال، فشار نزولی همچنان بر عملکرد قیمت دارایی تاثیر بسزایی دارد.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LTC در حدود 52.00 دلار حرکت کند، زیرا در حالی که گاوها در سطح حمایت می یابند، فشار نزولی همچنان بر عملکرد قیمت تاثیر می گذارد. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که تسلط نزولی بر نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته را نشان می‌دهد، اما حرکتی رو به کاهش بر نمودارهای کوتاه‌مدت دارد. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 50.00 تا 55.00 دلار با حرکت صعودی احتمالی تا مرز 60.00 دلار حرکت کند.