منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی را در 190 دلار می یابد، آیا بازیابی به 220 دلار قابل قبول است؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی را در 190 دلار می یابد، آیا بازیابی به 220 دلار قابل قبول است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت نزولی به 180 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 190 دلار است
  • LTC در مرز 200 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از رد شدن از مرز 225 دلار، LTC قبل از یافتن پشتیبانی به سطح 190 دلار کاهش یافت. از آن زمان، در حالی که قیمت تا حدودی بهبود یافته است، LTC هنوز نمی تواند از مرز 200 دلار عبور کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی شامل ICP و FIL هستند که به ترتیب شیب 7.60 و 6.99 درصد را ثبت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حدس و گمان بازار با افزایش قیمت LTC در 195 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی را در 190 دلار می یابد، آیا بازیابی به 220 دلار قابل قبول است؟  1
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر نزولی است همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام مشاهده می شود. با این حال، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که LTC کاهشی در شتاب نزولی مشاهده می‌کند، زیرا با کاهش نوسانات، قیمت بین 195 دلار و 200 دلار برای بیش از 24 ساعت معامله می‌شود. در حالی که خریداران از سطح حمایت 195 دلاری دفاع می‌کنند، نمی‌توانند به اندازه کافی برای شروع یک رالی دیگر بالای 200 دلار حرکت کنند.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا Litecoin حرکت خالص کمی را در ماه نوامبر ثبت می کند. در زمان انتشار، 26-EMA به سمت پایین حرکت می کند که منعکس کننده کاهش ناگهانی از سطح قیمت 225 دلار است. از سوی دیگر، 12-EMA به حرکت های اخیر قیمت که منعکس کننده سقوط و بهبود ناگهانی است، واکنش نشان داده و در حال حاضر با شیب رو به بالا حرکت می کند.

RSI در حال حاضر خنثی است اما در سطح 39.22 واحد شاخص پایین معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی قوی بر قیمت است. علاوه بر این، این اندیکاتور در نزدیکی منطقه فروش بیش از حد معامله می شود که فضای کمی برای حرکت نزولی بیشتر در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهد. در زمان فشار دادن، نشانگر به صورت افقی حرکت می کند و نشان دهنده فقدان تکانه از هر طرف است.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و همچنان نشان دهنده نوسان قیمت بالا برای LTC هستند، زیرا باندها همچنان گسترده هستند. در حالی که خرس‌ها از حد پایین باندها عبور کردند، فقط به صورت لحظه‌ای بود و این محدودیت سطح حمایت 185 دلاری را برای خریداران در زمان انتشار فراهم می‌کند. در همین حال، خط میانگین باندها سطح مقاومتی را در 208 دلار نشان می دهد تا گاوها بتوانند بر آن غلبه کنند.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی نشان می دهد که از خرس ها حمایت می کند. از سوی دیگر، سه شاخص از گاو نر حمایت می کنند که نشان می دهد فعالیت خرید قابل توجهی در بازارها رخ می دهد. در همین حال، 9 نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و در زمان نوشتن هیچ سیگنالی صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی قیمت را در مقابل هفت شاخص نشان می دهد که حرکت قیمت رو به بالا نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل مجدداً تسلط نزولی در بازارها، نمودارهای میان مدت را تأیید می کند، اما نشان می دهد که روند ممکن است در کوتاه مدت در حال تغییر باشد، زیرا تکنیک های بیشتر صعودی می شوند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی را در 190 دلار می یابد، آیا بازیابی به 220 دلار قابل قبول است؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC در حال حاضر در منطقه ای با نوسانات پایین قیمت گیر کرده است زیرا خرس ها و گاوها برای تسلط بر بازار مبارزه می کنند. در زمان انتشار، نوسانات بازار کم است، اما می توان انتظار داشت که به محض اینکه هر طرفی یک رالی را آغاز کند، به شدت افزایش یابد.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که تحلیل قیمت لایت کوین به سمت بالا حرکت کند تا علامت 200 دلار را به چالش بکشد زیرا به نظر می رسد شاخص های فنی کوتاه مدت از خریداران حمایت می کند. با این حال، از آنجایی که شتاب پایین باقی می‌ماند، بعید است که LTC به بالاتر از سطح خود برسد و در عوض به سمت حمایت 180 دلاری سقوط کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.