منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از یک دوره نزولی قوی، ارزش خود را در 49.98 دلار از دست داد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از یک دوره نزولی قوی، ارزش خود را در 49.98 دلار از دست داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال پس از فروش قوی در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. قیمت LTC در 24 ساعت گذشته تقریباً 7 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در سطح 49.98 دلار معامله می شود. کریپتوکارنسی قبلاً در قیمت 49.67 دلار پشتیبانی شده بود، اما نتوانست قیمت ها را حفظ کند و شاهد فروش بود. جفت LTC/USD در حال حاضر با مقاومت 50.85 دلار مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح منجر به حرکت به 51.50 دلار خواهد شد.

بازار لایت کوین در چند روز گذشته کاملاً نوسان داشته است زیرا قیمت ها افزایش یافته و سپس به شدت کاهش یافته است. قیمت LTC پس از ناکامی در حفظ سطح 52 دلار و با فشار فروش شدید شروع به کاهش کرد. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر 3.5 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 373 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: پشتیبانی از قیمت لایت کوین 49.67 دلار است

در نمودارهای 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند زیرا توانسته اند قیمت ها را به زیر سطح 50 دلار برسانند. قیمت LTC در حال حاضر با حمایت 49.67 دلار مواجه است و شکستن زیر این سطح منجر به حرکت به 48.50 دلار خواهد شد. حد بالایی باند بولینگر در حال حاضر 52.40 دلار است و برعکس، حد پایین باند بولینگر 49.17 دلار است. اندیکاتور Bollinger Band در حال حاضر در منطقه فروش قرار دارد، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت کاهش بیشتری خواهند داشت.

تصویر 30
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر در ناحیه نزولی قرار دارد و خط سیگنال در زیر هیستوگرام در حال حرکت است. این نشان می دهد که حرکت نزولی در حال حاضر در بازار قوی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 44.85 است که نشان می دهد بازار در منطقه اشباع فروش قرار دارد. شکست به زیر سطح 40 نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته، می بینیم که تحلیل قیمت لایت کوین یک الگوی مثلث نزولی نزولی تشکیل داده است. قیمت LTC دو بالاترین قیمت را در 55.50 دلار و 54.90 دلار ثبت کرده است و پایین ترین قیمت ها به ترتیب در 51.60 دلار و 52.10 دلار تشکیل شده است.

تصویر 31
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

خط MACD (آبی) در حال حاضر به زیر خط سیگنال حرکت می کند، که نشان می دهد که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.60 قرار دارد و به تدریج به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند که نشان می دهد احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در کوتاه مدت وجود دارد. باندهای بولینگر در حال حاضر در حالت فروش هستند، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً بیشتر کاهش می یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین کاهش قیمت امروز را نشان می دهد، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب نشان داده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 49.98 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا شدن بود، می‌توان انتظار داشت که دوباره بازگردد و قیمت را به بالای سطح 50 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.