منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از یک حرکت نزولی قوی، ارزش خود را به 77.29 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از یک حرکت نزولی قوی، ارزش خود را به 77.29 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نزولی است زیرا LTC/USD پس از یک دوره نزولی به 77.29 دلار کاهش می یابد. خرس ها بار دیگر نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و قیمت ها را به زیر مرز 79 دلار رساندند. بازار در حال حاضر با مقاومت 79.95 دلار مواجه است و اگر خرس ها به فشار خود ادامه دهند، می توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت لایت کوین تا سطح 76.67 دلار باشیم. همچنین دیده شد که گاوها قیمت‌ها را به بالای 79 دلار باز می‌گردانند، اما هنوز حرکت خود را حفظ نکرده‌اند، زیرا گاوها و نزولی‌ها در حال حاضر در حال مبارزه با آن در بازار هستند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته 0.96 درصد کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله، لایت کوین با قیمت 77.29 دلار معامله می شد. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 5.530 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 662 میلیون دلار ثبت شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: LTC/USD با مقاومت 79.95 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در بازه زمانی روزانه نشان می دهد که در چند ساعت گذشته حرکت قیمت شاهد شکل گیری کندل های نزولی پویا بوده است. این الگوی برگشت نزولی نشانه آن است که فعالان بازار در حال از دست دادن اعتماد به روند صعودی هستند و اکنون در حال فروش موقعیت خود هستند. استاپ ضرر برای این معامله درست زیر سطح 79.95 دلار قرار می گیرد زیرا شکست پایین تر، سطح 76.67 دلار را هدف قرار می دهد.

تصویر
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC/USD در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و باند بالایی در 79.94 دلار و باند پایینی در حدود 76.67 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در منطقه اشباع فروش معامله می شود، اما هنوز به سطوح شدید نرسیده است، که نشان می دهد هنوز مقداری حرکت نزولی در بازار باقی مانده است. MACD در نمودار 1 روزه در حال حاضر یک تقاطع نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال در شرف عبور از زیر خط MACD است. این نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که تحلیل قیمت لایت‌کوین پس از یک روند صعودی که به سرعت توسط خرس‌ها مقابله شد، یک الگوی مثلث نزولی نزولی تشکیل داده است. بازار در حال حاضر در حال آزمایش مرز پایین الگو است و اگر قیمت ها به زیر این سطح برسند، می توانیم شاهد کاهش بیشتر به سطوح حمایتی 76.67 دلار باشیم.

تصویر 1
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

MACD همچنین برخی از ویژگی های نزولی را نشان می دهد زیرا در زیر خط سیگنال معامله می شود و در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. با این حال، RSI بالاتر از سطوح فروش بیش از حد معامله می شود و در حال حاضر در 56.47 قرار دارد. باندهای بولینگر در حال نزدیک‌تر شدن به یکدیگر هستند، که نشان می‌دهد بازار در حال حاضر با نوسانات کم مواجه است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از صعود لایت کوین به 79.95 دلار، گاوها قادر به حفظ یک حرکت تأثیرگذار نیستند. کریپتوکارنسی در حال حاضر خود را در نقطه حساسی می‌بیند، زیرا در حال آزمایش مرز پایینی یک الگوی مثلث نزولی است و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت لایت‌کوین شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.