منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از پرواز بیت کوین به ATH 17 درصد افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از پرواز بیت کوین به ATH 17 درصد افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز بسیار صعودی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 232 دلار موجود است.
  • مقاومت در 294 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه امروز به شدت صعودی است زیرا امروز از 229 دلار به 241 دلار افزایش یافت. لایت کوین دیروز از مقاومت حیاتی 207 دلار و سپس مقاومت حیاتی دیگر 219 دلار گذشت. امروز مجدداً در یک حرکت سریع و بالاتر از سطح بالای پنج ماهه، بالاتر از مقاومت حیاتی دیگر 232 دلار حرکت کرد.

حرکت صعودی اخیر لایت کوین از 7 نوامبر شروع شد و از دیروز به دنبال صعود بیت کوین به سمت ATH بالای 67000 دلار که از 6 نوامبر شروع شد، شروع به صعود و افزایش کرد و از همان روز بعد، LTC نیز همین روند را دنبال کرد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC به بالای 240 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 241.9 دلار معامله می شود. LTC/USD بیش از یک ماه است که در روند قیمتی صعودی بوده است، زیرا روند صعودی از 29 سپتامبر با اصلاحات کمی نیز ثابت است، شیب ترین آن در 27 اکتبر بود که LTC به سطح 178 دلار سقوط کرد. با این حال، LTC/USD به خوبی بهبود یافته است، و بالاترین جهش LTC دیروز و دوباره امروز مشاهده شد. LTC در 24 ساعت گذشته با افزایش 163 درصدی حجم معاملات، ارزش 17 درصدی را به دست آورده است و تسلط 0.57 درصدی بر بازار را برای سکه ایجاد کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از پرواز بیت کوین به ATH 1، 17 درصد افزایش را نشان می دهد
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر با سرعت بیشتری در حال گسترش هستند، زیرا LTC از 7 نوامبر شروع به مسابقه کرد، که نشان دهنده نوسانات بالا برای جفت ارزهای دیجیتال است. باند بالا به 226 دلار رسیده است که نشان دهنده حمایت از لایت کوین است و باند پایین تا مرز 172 دلار کاهش یافته است.

میانگین متحرک در مرز 208 دلار قرار دارد و شاخص قدرت نسبی (RSI) وارد منطقه فروش بیش از حد شده است و در شاخص 72 معامله می شود. مشاهده شده.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که فشار فروش بازار را فرا گرفته است. همانطور که قیمت LTC به مرز 247.5 دلار رسید، خرس‌ها کاهش یافتند و به سمت شمال رفتند. اما کاهش قیمت هنوز اسمی است زیرا جفت ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 242 دلار معامله می شود و حمایت صعودی همچنان وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از پرواز بیت کوین به ATH 2، 17 درصد افزایش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است زیرا باندهای بولینگر اکنون ارقام زیر را نشان می دهند، باند بالایی 240 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت است و باند پایینی 176 دلار است، میانگین میانگین اندیکاتور در برابر است. نشان 208 دلار میانگین متحرک روی 221 دلار است و RSI حرکت نزولی را نشان می دهد اما همچنان در منطقه اشباع فروش در شاخص 79 در نمودار 4 ساعته قرار دارد. اما همانطور که سایر شاخص‌های فنی نشان می‌دهند، RSI ممکن است در ساعات آینده دوباره حرکت صعودی خود را آغاز کند زیرا حضور صعودی همچنان قوی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای 24 ساعت آینده صعودی است، زیرا گاوها عملکرد قیمت را به شدت در دست گرفته اند و به نظر می رسد روند نزولی مشاهده شده در ساعات اخیر به زودی معکوس شود. ما انتظار داریم که LTC/USD در ساعات آینده امروز به بالاترین سطح خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.