منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از شروع یک روند صعودی جدید به 53.40 دلار صعود کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از شروع یک روند صعودی جدید به 53.40 دلار صعود کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که قیمت ها در 24 ساعت گذشته وارد روند صعودی شده اند. قیمت ها بالای سطح حمایت 51.97 دلار معامله می شوند و در حال حاضر با مقاومت 54.17 دلار روبرو هستند. قیمت ها دیروز قبل از اینکه بازار اوج خود را اصلاح کند، به پایین ترین سطح خود یعنی 51.97 دلار کاهش یافته بود. بازار در حال حاضر با روند صعودی معامله می شود و انتظار می رود قیمت ها به بالاترین حد خود ادامه دهند. قیمت ها در معاملات روزانه معاملاتی خود را با 52.56 دلار آغاز کردند و تا سقف 54.17 دلار اصلاح شدند.

انتظار می‌رود بازار در کوتاه‌مدت به روند صعودی خود ادامه دهد و انتظار می‌رود قیمت‌ها به بالاترین سطح قبلی خود یعنی بالای 53 دلار بازگردند. این دارایی دیجیتال با ارزش بازار 3.81 میلیارد دلار و حجم معاملات 389 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته در جایگاه 20 در لیست CoinMarketCap قرار دارد.

اقدام قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته بیش از 2.46 درصد افزایش یافته است و به بالاترین سطح 53.50 دلار رسیده است. لایت کوین یک خط روند صعودی کوتاه مدت ایجاد کرده است که در حال حاضر پشتیبانی قوی در نزدیکی سطح 51.97 دلار ارائه می دهد. در صورت هر گونه فشار نزولی، ممکن است قیمت از این سطح حمایت بازگردد.

تصویر 339
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

تلاش های صعودی سطوح قیمت را نزدیک به میانگین متحرک (MA) یعنی 52.03 دلار رسانده است. به نظر می رسد قیمت LTC/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند زیرا قیمت ها بسیار بالاتر از منحنی MA50 و MA200 معامله می شوند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و خط سیگنال نیز بالاتر از خط MACD در حال افزایش است. این نشان می دهد که تمایل خرید در بازار در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. اندیکاتور RSI برای لایت کوین در حال حاضر روی 44.72 معامله می شود که نشان می دهد در حال حاضر قیمت ها در بازار نه بیش از حد خرید هستند و نه بیش از حد فروش می شوند.

تحلیل قیمت 4 ساعته LTC/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شوند. این یک الگوی ادامه صعودی است که معمولاً پتانسیل صعودی بیشتر در بازار را نشان می دهد. گاوها باید قیمت ها را به بالای سطح مقاومت 54.17 دلار برسانند تا فشار نزولی در بازار را باطل کنند و پتانسیل صعودی بیشتری را باز کنند.

تصویر 338
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

MACD در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال است، که نشان می دهد تمایل خرید احتمالاً در بازار ادامه خواهد داشت. منحنی شاخص قدرت نسبی در حال حاضر درست زیر سطح 60 معامله می شود که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت با فشار فروش مواجه شوند. منحنی های شاخص MA در حال حاضر روند صعودی دارند که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که احساسات بازار به منطقه صعودی تغییر کرده است زیرا بازار به دنبال حرکت به سمت سطح قیمت 54.17 دلار است. بازار در حال بهبودی از سقوط اخیر بازار است که در هفته گذشته مشاهده شد و انتظار می‌رود در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد. قبل از اینکه احتمال افزایش بیشتر در بازار وجود داشته باشد، باید قیمت ها بالاتر از سطح 54 دلار تثبیت شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.