منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از رسیدن به مقاومت 77.18 دلار با یک عقب نشینی نزولی روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از رسیدن به مقاومت 77.18 دلار با یک عقب نشینی نزولی روبرو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین در حال زیان است زیرا قیمت امروز تا 75.57 دلار کاهش یافت. روند نزولی در 14 ساعت گذشته کاملا ثابت بوده است و قیمت از بالاترین سطح 77.18 دلار به سطح فعلی 75.74 دلار کاهش یافته است. اوایل امروز گاوها کنترل بازار را در دست داشتند، زیرا توانستند قیمت را به بالای 76 دلار برسانند تا اینکه سرانجام با مقاومت روبرو شد و دوباره سقوط کرد.

در این مرحله، LTC/USD با حمایت قوی 74.82 دلار مواجه است که پایین ترین نقطه ای است که اوایل امروز به آن رسیده است. اگر این سطح حمایت حفظ شود، ممکن است در آینده نزدیک شاهد بازگشت صعودی و افزایش قیمت باشیم. با این حال، اگر از این سطح حمایت عبور کند، ممکن است ضرر بیشتری برای LTC ایجاد شود و به زیر سطح 73 دلار سقوط کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت یک روزه: بر نمودارها حاکم است

بر اساس تحلیل یک روزه قیمت لایت کوین، حرکت نزولی تشدید شده است. در نتیجه کاهش مداوم قیمت به 75.74 دلار کاهش یافته است. چند روز گذشته برای ارز دیجیتال بسیار دلسرد کننده بوده است زیرا یک روند نزولی قوی در جریان بود. روندهای مشابهی در 14 ساعت گذشته نیز گزارش شده است. قیمت از میانگین متحرک (MA) نیز پایین‌تر رفته است که در 77.88 دلار قرار دارد.

تصویر 158
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که نزول ممکن است برای ساعات آینده نیز ادامه یابد. اگر شاخص باندهای بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، ارزش بالای آن در 85.73 دلار و پایین‌ترین آن در موقعیت 63.35 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 29.91 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: رکود نزولی منجر به سقوط به زیر 77.18 دلار می شود

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشانه هایی از حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است زیرا ارز رمزپایه روند نزولی را نشان می دهد. کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته و همچنین کاهش سطوح قیمت تا 75.74 دلار ثبت شده است. با حرکت به سمت، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در زمان نوشتن 76.26 دلار نشان می دهد.

تصویر 159
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

نوسانات به دلیل شیب نزولی افزایش یافته است و باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. باند بولینگر بالایی 82.14 دلار است، باند بولینگر پایینی 74.12 دلار است و میانگین کلی در 75.74 دلار حفظ می شود. امتیاز RSI به شدت کاهش یافت و به 45.02 رسید، کاملاً نزدیک به منطقه کم فروش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تحلیل یک روزه و همچنین چهار ساعته قیمت لایت کوین، پیش‌بینی می‌کند که از هفته گذشته یک روند نزولی دنبال شده است. خرس‌ها در حال حاضر بازی را رهبری می‌کنند و در نتیجه سطوح قیمت به 75.74 دلار کاهش یافته است. سقوط بیشتر را می توان انتظار داشت زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته نیز تسلط داشتند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است، به این معنی که شانس بهبود برای گاوها هنوز محدود است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.