منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC نمی تواند به 50 دلار بپیوندد زیرا ضربه نزولی به بازار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC نمی تواند به 50 دلار بپیوندد زیرا ضربه نزولی به بازار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار با کاهش قیمت به 48.2 دلار مزیتی را برای خرس ها فراهم می کند. این یک علامت منفی برای خریداران است زیرا قیمت در هفته های گذشته در سایه نزولی باقی مانده است. خرس‌ها برای دستیابی به موقعیت پیشرو خود در تلاش هستند و در 24 ساعت گذشته کاهش جزئی در ارزش ارز دیجیتال مشاهده شده است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC 1.43 درصد دیگر ضرر می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند نزولی بازار را تأیید می کند زیرا خرس ها با موفقیت توانسته اند از حرکت صعودی دیروز فرار کنند. خرس ها در طول دو هفته گذشته با رسیدن روند نزولی به اوج خود، بر نمودار قیمت تسلط داشتند. اکنون، شانس بقا برای خریداران در حال کاهش است، زیرا قیمت سکه به 48.2 دلار کاهش یافته است زیرا سکه 1.43 درصد دیگر ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. مقدار میانگین متحرک (MA) هنوز در موقعیت بسیار بالاتری قرار دارد، یعنی 50.4 دلار.

ltc 1 روز 3
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

برعکس، نوسانات در حال افزایش است که با توجه به شرایط فعلی، نشانه مثبتی در مورد روند قیمتی آتی نیست. لبه بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون 57.6 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که لبه پایینی آن در 46.3 دلار است که نشان دهنده حمایت LTC است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) رو به کاهش بوده و همچنین منحنی این اندیکاتور به دلیل فعالیت فروش به شاخص 41 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

خرس ها در چند ساعت گذشته و به دنبال یک روند نزولی دست برتر خود را حفظ کرده اند. پس از تغییر روند اخیر، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته و به پایین ترین سطح 48.2 دلار سقوط کرده است. این یک نشانه کاملاً دلسرد کننده برای خریداران است زیرا آنها در ساعات اخیر شکست خورده اند. روند صعودی قیمت دیروز به پایان رسیده است و خرس ها دوباره پیشتاز هستند. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک (MA) برای نمودار قیمت چهار ساعته 48.5 دلار است و قیمت به زیر MA رسیده است.

ltc 4 ساعت 4
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: نمای معاملاتی

منحنی SMA 50 نیز بالاتر از منحنی SMA 20 است زیرا خرس‌ها دائماً بر نمودار قیمت حاکم بوده‌اند. علاوه بر این، باند بولینگر بالا اکنون در انتهای 51 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین در مارک 46.7 دلار قرار دارد. امتیاز RSI نیز رو به کاهش است و با توجه به روند نزولی مستمر به شاخص 42 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین 1 روزه و 4 ساعته بالا تایید شد، قیمت نشانه هایی از ماهیت نزولی در 24 ساعت گذشته نشان داده است. خرس ها در یک ماه گذشته بر بازار حکمرانی کرده اند و امروز یک حرکت نزولی در حال ثبت است. ارزش سکه اکنون 48.2 دلار است و تنها در صورتی می توان از افزایش آن جلوگیری کرد که گاوها حمایت گسترده ای دریافت کنند. به طور مشابه، پیش‌بینی قیمت ساعتی نشان‌دهنده افت است زیرا خرس‌ها باعث کاهش قیمت می‌شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.