منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC مقاومت 95 دلاری را برای صعود صعودی آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC مقاومت 95 دلاری را برای صعود صعودی آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حرکت صعودی را نشان می دهد. قیمت LTC/USD امروز به طرز چشمگیری افزایش یافته و از 91.15 دلار به 94.63 دلار رسیده است. گاوهای LTC با موفقیت مزیت خود را حفظ کرده و در تلاش خود برای بالا بردن قیمت به بالای 94.74 دلار برای بار دوم پافشاری می کنند.

قبل از حرکت صعودی کنونی، رشد قیمت محدود شده بود زیرا سکه تا 26 ژانویه 2023 قادر به عبور از مرز 89.90 دلار نبود. در 24 ساعت گذشته ارزش LTC/USD بیش از 4.50 درصد افزایش یافته است و اگر هفته اخیر را در نظر بگیریم، افزایش ارزش به بیش از 5.40 درصد رسیده است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوهای نر در انتظار هیچ شانسی برای صعود نیستند

بر اساس نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، گاوها به طور مداوم قیمت را بالاتر می برند. قیمت LTC دیروز شاهد کاهش بود، اما امروز از خط بالایی باندهای بولینگر افزایش یافته است. این ممکن است باعث افزایش بیشتر نوسانات شود، اما حرکت صعودی اخیر باعث حمایت قوی از ارزش سکه شده است.

LTC1 1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: tradingview

باندهای بالا و پایین بولینگر هر دو به ترتیب در مارک های 94 دلار و 82 دلار قرار دارند و میانگین هر دو باند در 88.34 دلار زیر سطح قیمت قرار دارند. با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در حال افزایش است. آنچه برجسته است این است که سطح 94.19 دلار نیز یک سطح مقاومت اصلی بود که پیشی گرفت.

از 28 دسامبر 2022، شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد و در حال حاضر در شاخص 64 وجود دارد. در برخی مواقع، RSI به منطقه اشباع خرید نزدیک شده است و در حال حاضر به سمت آن در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و شاخص های فنی بیشتر

حرکت صعودی بیشتر توسط نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین پشتیبانی می شود زیرا گاوها پیشرفت خوبی داشته اند، اما فشار فروش در سطح فعلی قیمت نیز وجود دارد زیرا مقاومت نزولی نیز شروع به تحقق می کند. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند تا حرکت قیمت‌ها را در دست بگیرند.

LTC 4 1
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

باندهای بولینگر در هر دو انتها انبساط را نشان می‌دهند، به طوری که انتهای بالاتر در 98 دلار بالاتر از سطح قیمت نشان‌دهنده مقاومت و انتهای پایین‌تر در 88 دلار است که نشان‌دهنده حمایت است که به طور متوسط ​​93 دلار است. این نشان می دهد که نوسان قابل توجه است. این اندیکاتور پتانسیل بیشتری را برای عملکرد صعودی بیشتر نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) که در ساعات اخیر کاهش یافته و در حال حاضر روی 57 قرار دارد، فشار فروش بازار را تایید می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

بر اساس تحلیل قیمت لایت کوین، افزایش بیشتر قیمت که در ابتدای جلسه معاملاتی امروز مشاهده شد، نشان می‌دهد که این اصلاح ممکن است در ساعات آینده ادامه یابد. با این حال، پس از اندکی افت، افزایش قیمت LTC/USD را پیش بینی می کنیم.