منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC شتاب صعودی را در 63.65 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC شتاب صعودی را در 63.65 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای 27 می 2022، نشان می دهد که ارز دیجیتال میم در 48 ساعت گذشته یک حرکت رو به رشد گسترده را دنبال می کند. قیمت از 61.16 دلار به 63.65 دلار در 28 می 2021 افزایش یافت. لایت کوین روز بعد به حرکت صعودی خود ادامه داد و ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می‌دهد و در زمان نگارش این مقاله به 63.65 دلار رسیده است.

لایت کوین در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 524,383,121 دلار و ارزش بازار زنده 4,466,369,222 دلار 0.49 درصد رشد داشته است و LTC در حال حاضر در رتبه 19 قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل اخیر قیمت نشان می دهد که هزینه LTC به سمت مقاومت در حال حرکت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته LTC/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تحلیل قیمت لایت کوین بازار را به دنبال یک حرکت مثبت نشان می دهد که نوسانات بازار وارد یک حرکت نزولی شده و در نتیجه بازار را بسته است. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 69.24 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای LTC است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 59.47 دلار است که قوی‌ترین حمایت را از ارز دیجیتال میم نشان می‌دهد.

به نظر می رسد LTC/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی است. به نظر می رسد قیمت به سمت مقاومت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با بسته شدن نوسانات، این می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای فعالیت های بیشتر برای گاوها فراهم می کند.

تصویر 540
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 42 وجود دارد که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای LTC است که در ناحیه خنثی پایین سقوط می کند. به نظر می رسد امتیاز RSI به طور قابل توجهی به سمت بالا حرکت می کند، که نشان دهنده افزایش شدید بازار و تسلط بر فعالیت خرید است. ارز دیجیتال وارد منطقه پایدار شده است و اکنون به دنبال مکانی باثبات برای لنگر انداختن خود است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به مدت 24 ساعت: گاوها بر LTC تسلط دارند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار حرکتی نزولی را دنبال می کند و نوسانات آن در پایین به پایین است. به نظر می رسد که بازار تحت فشاری قرار گرفته است که ممکن است نشان دهنده انبوه نوسانات در آینده باشد. این باعث می شود قیمت LTC کمتر در معرض تغییر در هر دو طرف قرار گیرد. حد بالایی باند Bollinger در 77.62 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت LTC عمل می کند. حد پایین تر باند بولینگر 60.26 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای LTC است.

به نظر می رسد لایت کوین با عبور قیمت LTC/USD از زیر منحنی میانگین متحرک، یک حرکت نزولی را دنبال می کند. با این حال، حرکت صعودی نشان دهنده افزایش بازار لایت کوین است. قیمت تلاش می کند تا میانگین متحرک را برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار وارد یک سلطه کاملاً صعودی خواهد شد و باعث می شود قیمت لایت کوین سر به فلک بکشد.

تصویر 541
منبع نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است که نشان دهنده ارزش پایین ارز دیجیتال است. لایت کوین به دنبال یک حرکت رو به بالا در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. افزایش در امتیاز RSI نشان دهنده تسلط فعالیت خرید و حرکت به سمت ثبات است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت نزولی متزلزل نشان می دهد که پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. بازار پتانسیل عظیمی را برای بازگشت در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت لایت کوین فراتر از انتظار کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.