منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC روند صعودی خود را در 53.44 دلار حفظ می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC روند صعودی خود را در 53.44 دلار حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از یک روند صعودی قوی برای امروز است، زیرا سکه پس از سقوط در شروع جلسه معاملاتی بالاتر رفته است. افزایش قابل توجهی در ارزش سکه در طول روز مشاهده شد و حرکت صعودی LTC را به عنوان یکی از بازیابی‌های اولیه از سقوط بازار امروز معرفی کرد. بازار در شب سقوط کرد، اما به دلیل تغییر صعودی اخیر، قیمت به 53.144 دلار رسیده است.

اگرچه خرس‌ها پیش از این بر بازار غلبه داشتند، اما در حال حاضر اوضاع به نفع خریداران پیش می‌رود. در صورت قوی تر شدن حرکت خرید، تشدید بیشتر در موج صعودی ادامه دار انتظار می رود. ارزش بازار این سکه 3,818,863,032 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 248,334,316 دلار است. این سکه دقیقاً زیر مقاومت 53.49 دلار معامله می شود، سطح بحرانی که باید مراقب آن بود.

تحلیل قیمت یک روزه LTC/USD: حرکت صعودی قیمت را تا 53.44 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند صعودی قوی را برای آن روز تایید می کند. گاوها در طول روز بازار را کنترل کردند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته از مقاومت 53.49 دلار عبور کرد. به نظر می رسد سود بیشتری برای خریداران لایت کوین در راه است زیرا قیمت به تازگی به بالاترین رقم 53.44 دلار رسیده است و بیش از 0.27 درصد ارزش کسب کرده است. به نظر می رسد شانس بیشتری برای احیا نزدیک باشد زیرا خریداران به طور مداوم تلاش می کنند.

تصویر 115
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Trading View

باندهای بولینگر به شدت در حال همگرایی هستند و کاهش نوسان را نشان می دهند. باند بولینگر بالایی مقدار 53.49 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی مقدار 52.57 دلار را نشان می دهد. میانگین باندهای بولینگر در حال حاضر روی 53.43 دلار است. در نهایت، شاخص قدرت نسبی به سطوح خرید بیش از حد نزدیک است و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت کاهش پیدا کنند. با این حال، تا زمانی که قیمت ها بالاتر از سطح حمایت 52.57 دلار معامله می شوند، احتمالاً گاوها در کنترل باقی خواهند ماند. ارزش میانگین متحرک نمودار قیمت روزانه (MA) 53.52 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: LTC/USD بالاتر خواهد رفت

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نیز به نفع گاوها است، زیرا سکه پس از سقوط به سطح 52.00 دلار، به سمت 53.44 دلار افزایش یافته است. همه ریکاوری ها در ده ساعت گذشته انجام شده است زیرا گاوها بازدهی موفقی داشته اند و به LTC کمک کرده اند که بالاترین سود را در بین 100 ارز دیجیتال برتر داشته باشد. این خبر نسبتاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا خرس ها در ساعات اولیه به سرعت در حال پیشرفت بودند.

تصویر 114
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک، همانطور که در نمودار قیمت چهار ساعته وجود دارد، 53.19 دلار است. باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته گسترش یافته است. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در 54.50 دلار است، در حالی که مقدار پایین آن در 52.33 دلار تعیین شده است. امتیاز RSI نیز به دلیل موج صعودی بسیار بالا آمده است و به دلیل شتاب خرید قوی در شاخص 42.08 وجود دارد، اما اکنون منحنی به صورت افقی در حال نشست است و به کاهش سرعت فعالیت خرید اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته لایت کوین نشان می‌دهد که ارز دیجیتال احتمالاً با صعودی شدن احساسات بازار به روند صعودی خود ادامه می‌دهد. سرمایه گذاران برای ورود به موقعیت های جدید به سطح مقاومت 53.49 دلار نگاه می کنند. از تحلیل تکنیکال LTC/USD، مشهود است که قیمت ها در روند صعودی قرار دارند و شکست بالای 53.49 دلار می تواند سطح مقاومت 54 دلاری را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.