منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 56.67 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 56.67 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD شتاب بیشتری گرفته است و در حال حاضر با قیمت 56.67 دلار معامله می شود. پشتیبانی از قیمت لایت کوین 54.28 دلار است و قیمت ها در 57.42 دلار با رد شدن روبرو هستند. این احتمال وجود دارد که قیمت لایت کوین در کوتاه مدت سطوح 57.42 دلار را دوباره آزمایش کند. با این وجود، روند کلی صعودی است و انتظار می‌رود قیمت‌ها در روزهای آینده به روند صعودی خود ادامه دهند.

قیمت LTC اخیراً کاهش یافته است و در 24 ساعت گذشته بیش از 2.20 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار لایت کوین نیز افزایش یافته است و در حال حاضر 3.62 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته لایت کوین 600 میلیون دلار ثبت شده است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک الگوی صعودی شکل گرفته است. نشان یک الگوی ادامه است که معمولا در طول یک روند صعودی شکل می گیرد. قیمت LTC در حال حاضر نزدیک به انتهای بالای الگوی پرچم معامله می شود و شکست بالای 57.42 دلار ادامه روند صعودی را تایید می کند. هدف بعدی گاوها 61.00 دلار خواهد بود.

تصویر 220
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) در قلمرو صعودی قرار می گیرد و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بالای 50 سطح است که نشان می دهد گاوها در کنترل هستند.

انتهای بالایی Bollinger Band نیز در 57.42 دلار قرار دارد که به عنوان مقاومت در برابر قیمت های LTC عمل می کند، در حالی که انتهای پایینی در 54.28 دلار قرار می گیرد که به عنوان حمایت عمل می کند. از جنبه نزولی، اگر قیمت LTC به زیر 54.28 دلار برسد، سطح بعدی پشتیبانی در 50.00 دلار خواهد بود.

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: قیمت‌های LTC در روند صعودی قرار دارند

تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار روزانه روند صعودی دارد. قیمت ها از الگوی مثلث نزولی خارج شده اند و هدف بعدی گاوها 61.00 دلار خواهد بود. اندیکاتور MACD در قلمرو صعودی قرار می گیرد، اما در حال از دست دادن حرکت است، که نشان می دهد خرس ها در تلاش برای بازگشت هستند.

تصویر 222
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر در 62 سطح است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. هر دو باند Bolinger بالا و پایین هر دو به سمت بالا حرکت می کنند، که نشان می دهد گاوها کنترل دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، قیمت لایت کوین در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد. هر دو نمودار 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در حال از دست دادن مقداری حرکت هستند، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. شاخص های فنی در نمودار روزانه نشان می دهد که گاوها در کنترل هستند. با این حال، در نمودار 4 ساعته، شاخص ها تصویری نزولی را ترسیم می کنند. بنابراین، عاقلانه است که قبل از ورود به هر موقعیتی منتظر تاییدیه باشید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.