منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در نزدیکی سطح حمایت 90.83 دلار معامله می شود، زیرا خرس ها کنترل را در دست می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در نزدیکی سطح حمایت 90.83 دلار معامله می شود، زیرا خرس ها کنترل را در دست می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت لایت کوین منفی است زیرا سکه در نزدیکی سطح حمایت 90.83 دلار معامله می شود. در حال حاضر، LTC/USD در حال حاضر با 91.63 دلار معامله می‌شود و خرس‌ها توانسته‌اند کنترل بازار را در دست بگیرند، زیرا تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین‌تر از سطح فعلی برسانند. مقاومت فوری برای سکه در حدود 95.13 دلار است و اگر گاوها بتوانند بالاتر از این سطح بشکنند، می تواند منجر به سود بیشتر برای سکه شود.

تصویر 473
نقشه حرارتی رمزارز، منبع; سکه 360

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: لایت کوین با کاهش قیمت به زیر 95.13 دلار با نزول بیشتری روبرو می شود

روند نزولی در حال تسخیر بازار است زیرا ارزش تحلیل قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. انتظار می رود این روند در ساعات آینده تشدید شود زیرا فشار فروش بالا می رود. قیمت در حال حاضر پس از مواجهه با شوک عظیم امروز در 91.63 دلار ایستاده است. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در حال حاضر در موقعیت نسبتاً ثابتی در 96.33 دلار است.

تصویر 471
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

قیمت در حال حاضر به زیر 50 MA و 200 MA در حال حرکت است که نشان دهنده یک روند نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بسیار پایین است و در حال لمس محدوده کمتر خرید در 45.28 است که نشان می دهد فروشندگان در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. نمودار MACD نیز در حال حاضر علائم منفی را نشان می دهد زیرا خط قرمز بالای خط آبی است. این نشان می دهد که اگر فشار خرید قابل توجهی در بازار ظاهر نشود، LTC/USD ممکن است در ساعات و روزهای آینده با کاهش بیشتری روبرو شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: سطوح قیمت پس از رانش نزولی به زیر 91.63 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت لایت کوین نشان دهنده یک روند کاهشی برای ارز دیجیتال است، زیرا خرس ها پیشتاز خود را حفظ کرده اند. در چهار ساعت گذشته، ارزش LTC/USD به دلیل فشار فروش مداوم به 91.63 دلار کاهش یافت. روند نزولی طی چند ساعت گذشته ثابت بوده و به احتمال زیاد در ساعات آینده نیز قوی خواهد ماند.

تصویر 472
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک نمودار قیمت چهار ساعته در مارک 93.62 دلار قرار دارد. نمودار واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز علائم منفی نشان می دهد زیرا خط قرمز بالای خط آبی است. ارزش RSI تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نیز وارد محدوده نزولی شده است و در حال حاضر در 33.40 واحد قرار دارد که نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روند نزولی را در بازار نشان می دهد زیرا قیمت ها برای مدتی طولانی در حال کاهش بوده است. نمودارهای چهار ساعته و یک روزه هر دو نشانه هایی از پتانسیل نزولی بیشتر را نشان می دهند اگر فشار خرید قابل توجهی در بازار ظاهر نشود.