منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در میان حرکت صعودی سریع، سطح 200 دلار را دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در میان حرکت صعودی سریع، سطح 200 دلار را دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • LTC/USD کاهش بالاتر را در 196 دلار تعیین کرد
  • جنبه های منفی بیشتر در حال حاضر رد شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که کاهش فعلی یک سطح پایین بالاتر را ایجاد کند و LTC پس از آن معکوس شود. انتظار می رود قبل از هر گونه بهبودی، لایت کوین/دلار آمریکا یکپارچه شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در میان حرکت صعودی سریع 1، سطح 200 دلار را دوباره آزمایش می کندنقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته بیشتر در رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 1.19 درصد و اتریوم 1.43 درصد رشد کردند. در همین حال، بایننس کوین با سود بیش از 10 درصد، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: لایت کوین پس از ادغام حدود 200 دلار کاهش یافت

جفت LTC/USD در 24 ساعت گذشته در محدوده معاملاتی باریک 196.84 دلار و 202.73 دلار قرار داشت که نوسانات قابل توجهی در طول روز داشت. حجم معاملات 24 درصد کاهش یافته است. با قیمت‌های فعلی، این تقریباً به طور کلی رتبه هجدهم را در بین تمام ارزهای رمزپایه به خود اختصاص می‌دهد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: قرار است LTC دوباره به بالای 200 دلار برگردد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت قیمت لایت‌کوین باشیم که به سرعت به حمایت 200 دلاری طی چند ساعت گذشته نزدیک می‌شود و فشار خرید به تدریج با گذشت زمان افزایش می‌یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت LTC در هفته های اخیر نیروی صعودی قابل توجهی را نشان داده است، زیرا بازار پس از افت قابل توجه در پایان اکتبر بهبود یافته است. پس از متحمل شدن زیان شدید زیر 175 دلار در پایان اکتبر، LTC/USD به سرعت بهبود یافت و به بالای 190 دلار رسید.

جفت LTC/USD هفته را با نرخ بالایی به پایان رساند، زیرا پس از مقداری تثبیت، در روز دوشنبه دوباره شروع به افزایش کرد. پس از دومین تلاش برای شکستن بالاتر، بازار به سمت یک اصلاح چرخید.

پس از یک دوره کاهش حرکت، قیمت لایت کوین در اوایل امروز به شدت کاهش یافت. با این حال، حمایت 190 دلاری نقض نشد، و این نشان می دهد که ممکن است شاهد کاهش تازه ای باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

جفت LTC/USD امروز در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد، زیرا حمایت 190 دلاری آن را از کاهش بیشتر در ساعات گذشته دور نگه داشته است. در نتیجه، LTC/USD به احتمال زیاد یک پایین‌ترین حد جدید را ایجاد کرده است، که نشان می‌دهد به زودی یک برگشت رخ خواهد داد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر لایت کوین هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.