منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC حمایت 57.25 دلاری را به عنوان شتاب نزولی دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC حمایت 57.25 دلاری را به عنوان شتاب نزولی دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا کاهش بیشتر قیمت مشاهده شده است. قیمت‌های LTC در 24 ساعت گذشته تقریباً 2.18 درصد کاهش یافته و در حال حاضر در سطح 57.33 دلار معامله می‌شوند. کریپتوکارنسی قبلاً در قیمت 57.25 دلار پشتیبانی شده بود اما نتوانست قیمت ها را حفظ کند و شاهد فروش بود. جفت LTC/USD در حال حاضر با مقاومت 59.98 دلار مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح منجر به حرکت به سطح مقاومت 60.00 دلاری خواهد شد.

بازار لایت کوین در چند روز گذشته کاملاً نوسان داشته است زیرا قیمت ها افزایش یافته و سپس به شدت کاهش یافته است. قیمت LTC پس از ناکامی در حفظ سطح 59 دلار و با فشار فروش شدید شروع به کاهش کرد. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر 4.10 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 590 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند نزولی تشدید می شود

در نمودارهای 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند زیرا توانسته اند قیمت ها را به زیر سطح 60.00 دلار برسانند. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است، اما امروزه نیز گاهی روند صعودی در تحلیل قیمت لایت کوین دیده می شود.

تصویر 288
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD در حال حاضر در ناحیه نزولی قرار دارد و خط سیگنال در زیر هیستوگرام در حال حرکت است. این نشان می دهد که حرکت نزولی در حال حاضر در بازار قوی است. شاخص RSI در حال حاضر روی 58.56 قرار دارد که نشان می دهد بازار در منطقه اشباع فروش قرار دارد. حد بالایی باند بولینگر در حال حاضر 59.63 دلار است و برعکس، حد پایین باند بولینگر 57.46 دلار است. اندیکاتور Bollinger Band در حال حاضر در منطقه فروش قرار دارد، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت کاهش بیشتری خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال کاهش است زیرا روند نزولی در چهار ساعت گذشته تقویت شده است. کاهش مداوم سطوح قیمت را می توان در نمودارها مشاهده کرد زیرا قیمت در 12 ساعت گذشته از یک حرکت نزولی پیروی کرده است.

تصویر 287
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

میانگین اندیکاتور باندهای بولینگر به 57.34 دلار کاهش یافته است، در حالی که باند بالایی بولینگر 59.63 دلار را نشان می دهد و باند پایینی 55.89 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده محدوده نوسان بالا برای LTC است. منحنی RSI در شاخص 47.33 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد. خط MACD (آبی) در حال حاضر به زیر خط سیگنال حرکت می کند، که نشان می دهد که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

گزارش تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد که طی 24 ساعت گذشته حرکت نزولی قیمت مشاهده شده است که ادامه روند نزولی است. قیمت به دلیل روند نزولی ثابتی که در چند روز گذشته دنبال شده و به نظر می رسد امروز تشدید شده است، به سطح 57.33 دلار کاهش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.