منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC تلاش دیگری برای 80 دلار انجام می دهد، آیا گاوها می توانند پیشرفت کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC تلاش دیگری برای 80 دلار انجام می دهد، آیا گاوها می توانند پیشرفت کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی به 85 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 75 دلار است
  • LTC در مرز 80 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که اقدام قیمت LTC مقاومت قوی در مرز 80.00 دلار پیدا کرده و به سطح حمایت 75.00 دلار بازگشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل DOGE و XRP هستند که به ترتیب 8.83 و 7.38 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 75 دلار باز می گردد

تصویر 413
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت نزولی کم را نشان می دهد که در عمق کم هیستوگرام بیان می شود. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده یک حرکت نزولی در حال افزایش است و نشان می‌دهد که قیمت به سمت پایین حرکت می‌کند.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. با این حال، همانطور که دو EMA از هم جدا می شوند و به سمت پایین حرکت می کنند، فعالیت فروش افزایش می یابد. در حال حاضر، 12-EMA به سمت خط میانگین هدایت می شود که نشان دهنده افزایش فعالیت نزولی در بازارها است.

RSI دیروز با بالا رفتن شاخص به سطح خرید بیش از حد افزایش یافت اما از آن زمان به سمت موقعیت متوسط ​​بازگشته است. در حال حاضر شاخص با شیب اندک صعودی روی 58.85 نوسان دارد. نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب ملایم فشار بازار کم را نشان می دهد.

باندهای بولینگر اخیراً گسترده بودند زیرا قیمت فعالیت های صعودی شدیدی را مشاهده کرد. با این حال، از آنجایی که قیمت با مقاومت قوی در مرز 80.00 دلار مواجه است، باندها شروع به همگرایی در اطراف سطح کرده‌اند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 64.41 دلار ارائه می دهد در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 86.34 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال خرید را صادر می کند و 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، پنج شاخص از خرس ها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل پنج شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، هفت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 412
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که فشار نزولی که باعث سقوط قیمت به 75.00 دلار شد، عمدتاً تبخیر شده است زیرا گاوها در تلاش هستند تا تلاش دیگری در سطح 80.00 دلار انجام دهند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC به سمت مرز 80 دلار حرکت کند، جایی که مقاومت اصلی در آن نهفته است، شکست صعودی باعث می شود قیمت در سطح ثابت شود و به 85 دلار برسد. این پیشنهاد توسط تکنیک های میان مدت تقویت شده است. با این حال، در صورت رد شدن، می توان انتظار داشت که قیمت تا سطح 70.00 دلار کاهش شدیدی داشته باشد.