منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 62.00 دلار سقوط کرد زیرا گاوها نتوانستند از 64.00 دلار دفاع کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 62.00 دلار سقوط کرد زیرا گاوها نتوانستند از 64.00 دلار دفاع کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت نزولی به 60.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 62.00 دلار است
  • BNB با مقاومت در مرز 65.00 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که با کاهش سرعت حرکت نزولی، قیمت LTC تا مرز 62.00 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل TON و LEO هستند که به ترتیب 9.85 و 5.32 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 62.00 دلار تثبیت می شود

تصویر 381
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع پایین هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. از سوی دیگر، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت نزولی شروع به کاهش کرده است زیرا عملکرد قیمت در مرز 4.700 دلار حمایت می‌شود.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، با شروع به همگرایی دو EMA، 26-EMA شروع به نشان دادن چرخش به سمت بالا کرده است که نشان دهنده افزایش پتانسیل خرید است. در زمان انتشار، هر دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده فعالیت خرید در بازارها است.

RSI در سه روز گذشته با کاهش شاخص در داخل و خارج از منطقه در منطقه اشباع فروش معامله می‌شود. در حال حاضر، شاخص در سطح 28.49 واحد معامله می شود که به طور لحظه ای در نوسان است. اندیکاتور در حال حاضر سیگنال خرید را صادر می کند در حالی که حرکت افقی نشان دهنده مبارزه برای تسلط بین گاوها و خرس ها است.

باندهای بولینگر برای تسهیل حرکات بی ثبات در حال گسترش بودند. با این حال، باندها شروع به همگرایی کردند زیرا قیمت در مرز 64.00 دلار یافت شد که ممکن است گاوها را قادر به تثبیت مجدد روند قیمت کند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 61.33 دلار ارائه می دهد در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 64.55 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص‌ها از گاوهای نر حمایت می‌کند که در ساعات اخیر حضور صعودی کمی نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش را با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 382
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد که حرکت نزولی قوی خرس‌ها را قادر می‌سازد تا قیمت 64.00 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایتی را در سطحی یافتند که آنها را قادر به تثبیت عملکرد قیمت کرد. علیرغم کاهش نوسانات، فشار نزولی همچنان بر عملکرد قیمت تاثیر بسزایی دارد که باعث کاهش آن به مرز 62.00 دلار شده است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC به حرکت نزولی خود ادامه دهد زیرا به سمت سطح حمایت کلیدی در سطح 60.00 دلار سقوط می کند. این پیشنهاد توسط تکنیک‌های میان‌مدت که سیگنال‌های نزولی قوی را در هر دو بازه زمانی صادر می‌کنند، تقویت می‌شود. در صورت شکست نزولی، سطح حمایت بعدی در 58.00 دلار و سپس به زیر علامت 56.00 دلار کاهش می یابد.