منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 223 دلار افزایش می یابد، گاوها به دنبال تصاحب سریع آن هستند؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 223 دلار افزایش می یابد، گاوها به دنبال تصاحب سریع آن هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • LTC/USD پایین ترین سطح قوی را در 223 دلار تعیین کرد.
  • واکنش‌ها احتمالاً در اواخر امروز بیشتر خواهد شد.

تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که بازار پس از فروش شدیدی که از نیمه شب به پایان رسیده است، بهبود یابد. بنابراین، LTC/USD احتمالاً بالاتر خواهد رفت و اولین مقاومت آشکار در حدود 250 دلار در مرحله بعدی آزمایش خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 223 دلار افزایش می یابد، گاوها به دنبال تصاحب سریع آن هستند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی طی 24 ساعت گذشته با کاهش 9.33 درصدی، رهبر بازار، بیت کوین، شاهد کاهش شدیدی بود. اتریوم با کاهش 10.53 درصدی نتیجه بدتری را تجربه کرد، در حالی که بقیه آلتکوین های برتر پس از آن قرار گرفتند.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: لایت کوین پس از رسیدن به 280 دلار، 20 درصد کاهش یافت.

LTC/USD در محدوده 224.92 تا 275.26 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.74 درصد افزایش یافته و در مجموع به 3.724 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 16.1 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهاردهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: LTC به نظر می رسد به 250 دلار بازگردد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی برای اقدام قیمت لایت‌کوین باشیم که احتمالاً منجر به حمایت قبلی 250 دلاری می‌شود که در اواخر امروز به عنوان مقاومت آزمایش شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 223 دلار می رسد، گاوها به دنبال تصاحب هستند؟
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

قیمت لایت کوین در هفته‌های گذشته شاهد یک پیشرفت قوی بود. پس از یک حرکت اولیه بالاتر در ابتدای نوامبر، LTC/USD به 210 دلار به اوج رسید و سپس به پایین ترین سطح خود در 190 دلار رسید.

از آنجا، یک پیشرفت سریع آغاز شد و لایت کوین را به بالاترین قیمت چند ماهه جدید در 300 دلار رساند. پس از بازگشت به 250 دلار، قبل از اینکه بالاترین سطح پایین تر در 280 دلار تعیین شود، دنبال شد. در 13 نوامبر، پایین‌ترین سطح پایین‌تر و به دنبال آن دومین آزمایش صعودی انجام شد که دوباره به 280 دلار رسید.

پس از دومین آزمایش 280 دلاری، دیروز یک بازگشت شدید آغاز شد که منجر به افت سریع پایین تر و شکستن ناحیه حمایت قبلی شد. قیمت لایت کوین در نهایت به 223 دلار رسید، با رد شدن برای نزول بیشتر، LTC/USD را از هم اکنون بالاتر می برد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین صعودی است زیرا انتظار داریم پس از افت 20 درصدی نسبت به بالاترین سطح قبلی در 280 دلار، بهبود یابد. احتمالا LTC/USD مقاومت بعدی را در پایین ترین سطح قبلی 250 دلار خواهد یافت.

در حالی که منتظر حرکت لایت کوین هستید، راهنمای ما در مورد توکن‌های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.