منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به شتاب صعودی در 56.10 دلار دست می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به شتاب صعودی در 56.10 دلار دست می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روند صعودی را برای امروز نشان می دهد، زیرا قیمت کمی بالا رفته و به مرز 56.10 دلار رسیده است. مقاومت سکه در حال حاضر روی 56.70 دلار است، اما با حرکت صعودی فعلی، ممکن است بتواند از این سطح عبور کرده و به سمت قیمت های بالاتر حرکت کند. از جنبه نزولی، حمایت از لایت کوین 52.39 دلار دیده می شود و حرکت به زیر این سطح می تواند نشان دهنده تغییر در احساسات بازار باشد.

گاوها و خرس‌ها در حال حاضر در نبردی برای کنترل قیمت لایت‌کوین هستند و اگر حرکت صعودی ادامه یابد، لایت‌کوین می‌تواند به بالای مقاومت خود در 56.70 دلار سقوط کند و به‌طور بالقوه به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت کند. از سوی دیگر، اگر فشار نزولی تشدید شود، LTC ممکن است حمایت 52.39 دلار را پیدا کند و در محدوده باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت یک روزه: گاوهای LTC برای حرکت به سمت بالا به احساسات مثبت بیشتری در بازار نیاز دارند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که قیمت امروز اندکی افزایش یافته است زیرا در 24 ساعت گذشته به مرز 56.10 دلار رسیده است. LTC/USD در 24 ساعت گذشته 6.99% و در نمودار هفتگی 9.19% افزایش داشته است. ارزش بازار لایت کوین 4,025,570,644 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 603,807,410 دلار است.

تصویر 366
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

با نگاهی به نمودار، نشانگر میانگین متحرک یک متقاطع صعودی را نشان می دهد که 50MA از بالای 200MA عبور می کند. میانگین متحرک (MA) در حال افزایش بوده و به 52.99 دلار رسیده است زیرا در هفته های قبل نیز پیروزی های صعودی داشته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 47.05 است و روند خنثی را نشان می دهد، که نشان می دهد سکه ممکن است در کوتاه مدت شاهد برخی حرکت های جانبی باشد. نشانگر MACD یک متقاطع صعودی را با عبور خط سیگنال از بالای خط MACD نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در 4 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است. این پیشرفت کاملاً قابل توجه بوده است زیرا گاوها قیمت را کمی بالاتر از مرز 56 دلار افزایش داده اند. میانگین متحرک ساعتی (MA) در حال حاضر 54.44 دلار است که نشان می دهد خریداران در حال حاضر کنترل حرکت بازار را در دست گرفته اند.

تصویر 365
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد که خط سیگنال از بالای خط MACD عبور می کند، که نشان دهنده احساسات مثبت بازار و پتانسیل حرکت بیشتر رو به بالا است. RSI در 61.03 است و شرایط خرید بیش از حد را نشان می دهد، که نشان می دهد ممکن است قیمت در کوتاه مدت کمی کاهش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته لایت کوین زیر نشانه های دلگرم کننده ای برای خریداران است زیرا افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است و شاخص های صعودی از حرکت صعودی حمایت می کنند. ارزش قیمت LTC/USD پس از یک ضرر بزرگ در حال بهبود است و اکنون به سطح 56.10 دلار رسیده است. در صورت تقویت حرکت صعودی، احتمال افزایش بیشتر قیمت سکه در ساعات آینده وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.