منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به سرعت به زیر 220 دلار سقوط می کند، پایین هنوز پیدا نشده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به سرعت به زیر 220 دلار سقوط می کند، پایین هنوز پیدا نشده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است.
  • LTC/USD یک شبه به پایین ترین حد خود رسید.
  • پشتیبانی بعدی در 210 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که حرکت نزولی که در اوایل امروز به نزول بیشتر رسیده بود، دنبال می شود. بنابراین، LTC/USD هنوز پایین ترین سطح را پیدا نکرده است، به این معنی که می توان انتظار کاهش بیشتری را داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به سرعت به زیر 220 دلار سقوط می کند، پایین هنوز پیدا نشده است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی معامله شد. بیت کوین 1.79 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم 1.23 درصد سقوط کرد. در همین حال، Decentraland (MANA) با افزایش بیش از 16 درصد، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: لایت کوین به نزول خود ادامه می دهد و از حمایت قبلی 220 دلار عبور می کند.

LTC/USD در محدوده 213.94 تا 233.92 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 25.46 درصد کاهش به 2.47 میلیارد دلار رسید. در همین حال، ارزش کل بازار حدود 15 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه چهاردهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: LTC به نظر می رسد نزولی بیشتری را آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت لایت کوین همچنان در حال کاهش است، زیرا خرس‌ها به دنبال آزمایش نزولی بیشتر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بیشتر افت می کند، پایین هنوز پیدا نشده است؟
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت لایت کوین طی هفته‌های گذشته شاهد بازگشت حرکت نزولی بوده است. پس از اینکه یک نوسان عمده جدید در 10 نوامبر در 300 دلار تعیین شد، شتاب نزولی شروع به افزایش کرد.

پس از اصلاح اولیه به 250 دلار، LTC/USD شاهد تلاش بیشتری برای صعود به سطح بالاتر در 280 دلار بود. در 15 نوامبر، یک افت شدید به دنبال آخرین بار بود که لایت کوین را به 220 دلار رساند.

پس از اندکی اصلاحات دیروز، حرکت نزولی در اواخر روز از سر گرفته شد که منجر به افت دیگری در طول شب شد. پایین ترین قیمت در 215 دلار تعیین شد که احتمالاً منجر به کاهش بیشتر قیمت لایت کوین در 24 ساعت آینده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم که پس از کاهش دیگر کاهش قیمت در اوایل امروز، نزولی بیشتری دنبال شود. احتمالاً LTC/USD برای آزمایش 210 دلار به عنوان پشتیبانی اصلی بعدی حرکت خواهد کرد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر لایت کوین هستید، راهنمای ما را در مورد eToro vs Coinbase، نحوه استخراج لایت کوین کلاسیک و لایت کوین در مقابل کاردانو بخوانید.