منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به زیر 61.52 دلار سقوط می کند، زیرا خرس ها در حال بازگشت هستند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به زیر 61.52 دلار سقوط می کند، زیرا خرس ها در حال بازگشت هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 163
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که LTC در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت به زیر حمایت 61.52 دلار کاهش یافته است. هنوز مقداری حمایت در 60 دلار وجود دارد، اما در صورت شکست، قیمت ها می تواند به 58.57 دلار برسد. در روند صعودی، مقاومت در 65.33 دلار وجود دارد که احتمالاً باعث رد قیمت ها می شود. LTC/USD در روز چهارشنبه به زیر سطح حمایت اصلی 61.52 دلار سقوط کرد زیرا خرس ها بازگشتی جزئی داشتند. قیمت لایت کوین اکنون در 60.70 دلار معامله می شود که اندکی کمتر از بالاترین سطح روزانه 61.22 دلار است.

جفت LTC/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت به زیر سطح حمایت کلیدی 61.52 دلار کاهش یافته است. ارزش بازار سکه 3.73 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 4.3 میلیارد دلار است. قیمت‌های LTC در یک روند نزولی قرار دارند زیرا به زیر سطح حمایت اصلی در 61.52 دلار سقوط کرده‌اند. حجم معاملات برای قیمت LTC در حال حاضر 552,958,562.06 دلار است که در حال حاضر در رتبه 20 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تجزیه و تحلیل فنی

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در هفته گذشته بین 66.89 تا 58.57 دلار معامله شده است. این جفت در حال حاضر نزدیک به انتهای محدوده با قیمت 60.70 دلار معامله می شود. باند بالای محدوده در 66.89 دلار و باند پایین در 58.57 دلار است. جفت LTC/USD احتمالاً در کوتاه مدت بین این سطوح به تجارت ادامه خواهد داد.

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 62.80 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 68.04 دلار است. این هر دو شیب رو به پایین دارند که نشان می دهد روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تصویر 162
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. اندیکاتور RSI نیز در محدوده نزولی قرار دارد زیرا در حال حاضر روی 37.89 قرار دارد. نوسانات بازار نسبتاً زیاد است زیرا باندهای بولینگر شروع به گسترش می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: LTC/USD با رد 65.33 دلار روبرو می شود

قیمت لایت کوین در حال حاضر با رد شدن در سطح 65.33 دلار مواجه است، که باند بالای محدوده ای است که جفت LTC/USD در هفته گذشته در آن معامله می کرد. اگر قیمت ها از این سطح بالاتر برود، می تواند به سمت سطح مقاومت بعدی در 66.89 دلار حرکت کند. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 60 دلار وجود دارد و اگر قیمت ها به زیر این سطح برسند، می تواند به سمت باند پایین محدوده در 58.57 دلار حرکت کند.

تصویر 161
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

خط SMA LTC/USD در حال حاضر 64.50 دلار است که نزدیک به باند بالای محدوده است. خط EMA این جفت در حال حاضر 63.47 دلار است که به باند بالای محدوده نیز نزدیک است. خط MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا در زیر خط سیگنال قرار دارد. اندیکاتور RSI نیز در محدوده نزولی قرار دارد زیرا در حال حاضر روی 36.53 قرار دارد. نوسانات بازار در حال حاضر نسبتاً بالا است زیرا باندهای بولینگر در حال شروع به گسترش هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت به زیر سطح حمایت کلیدی در 61.52 دلار کاهش یافته است. با این حال، بعید است که خرس ها برای مدت طولانی دست بالا را داشته باشند زیرا قیمت در حال حاضر نزدیک به پایین تر معامله می شود. انتهای محدوده نوسانات بازار نیز نسبتاً زیاد است که می تواند در کوتاه مدت شاهد برخی نوسانات شدید قیمت ها باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.