منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به زیر 50 دلار می رسد زیرا خرس ها راه را برای آسیب های بیشتر هموار می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به زیر 50 دلار می رسد زیرا خرس ها راه را برای آسیب های بیشتر هموار می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است زیرا قیمت LTC دوباره روند نزولی را دنبال می کند. با افزایش روند نزولی از دیروز، سکه به پایین ترین سطح خود در 50.1 دلار رسید. LTC/USD پس از اینکه قیمت آخرین بار در 25 ژوئن 2022 به 58.7 دلار رسید، روند نزولی داشته است. با این حال، سکه قبل از این روند صعودی را دنبال می کرد. به طور کلی قیمت سکه پس از 15 نوامبر 2021 کاهش یافته است زیرا روند نزولی اصلی در نمودار قیمت برجسته است و جفت ارز دیجیتال نتوانسته از چرخه نزولی خارج شود.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC از روند نزولی پیروی می کند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت پس از سقوط دیروز بیشتر کاهش یافته است. جفت LTC/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 50.1 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 1.65 درصد ارزش خود را از دست داده است و همچنین در طول هفت روز گذشته 9.31 درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات LTC/USD بیش از 29.9 درصد کاهش یافته و ارزش بازار نیز 1.48 درصد کاهش یافته است.

ltc 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

نوسانات ملایم بوده است زیرا باندهای بولینگر تا 29 ژوئن 2022 همگرا شده‌اند و اکنون در فاصله مشخصی معامله می‌شوند، با ارزش باند بولینگر بالا در 59.9 دلار نشان‌دهنده مقاومت و ارزش باند بولینگر پایین در 43.6 دلار نشان‌دهنده حمایت از قیمت LTC است. میانگین متحرک (MA) بالاتر از قیمت در سطح 54 دلار معامله می شود، در حالی که منحنی SMA 20 همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل افزایش فعالیت فروش در حال کاهش است و در شاخص 40 در نیمه پایین منطقه خنثی وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که شکست قیمت پس از نزولی دیروز کاهش یافته است. قیمت امروز در اکثر مواقع نزولی بوده است. با این حال، گاوهای نر سعی کردند قیمت را در اواخر شب بالا ببرند اما موفق نشدند. اخیراً گاوها تلاش دیگری انجام داده اند و در تلاش هستند تا زمانی که یک شمعدان سبز رنگ در نمودار ساعتی ظاهر می شود، بازگردند.

ltc 4 ساعت 2
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: نمای معاملاتی

نوسانات در نمودار 4 ساعته بالا است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و باند پایین تر منحرف می شود، که یک علامت نگران کننده برای ارز دیجیتال است زیرا قیمت در حال حاضر در محدوده قیمت پایین تر قرار دارد و ممکن است روندهای نزولی بیشتری در راه باشد. در پیش. حد پایین این اندیکاتور در علامت 49 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از قیمت LTC است. میانگین متحرک نیز روند نزولی را دنبال می کند و در سطح 50.6 دلار معامله می شود. امتیاز RSI به آرامی به سمت بالا حرکت می کند زیرا گاوها در تلاش برای حمایت از تابع قیمت هستند و قیمت در چهار ساعت گذشته روند افزایشی داشته است، اما تابع قیمت همچنان تحت فشار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تحلیل قیمت لایت کوین نزولی است زیرا قیمت امروز کاهش یافته است، اما از آنجایی که قیمت در چهار ساعت گذشته افزایش یافته است، آسیب وارد شده امروز تا حدی قابل کنترل است. همچنین انتظار می‌رود بهبودی بیشتر شود، اما فقط به صورت ساعتی، زیرا روند اصلی نزولی بوده و انتظار می‌رود در روزهای آینده نیز نزولی باقی بماند. همچنین احتمال کاهش قیمت سکه به زیر 50 دلار در ساعات آینده وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.