منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به بالای 200 دلار سقوط می کند، بهتر است دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به بالای 200 دلار سقوط می کند، بهتر است دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 202 دلار موجود است.
  • مقاومت در 220 دلار یافت می شود.

لایت کوین امروز در حال افزایش است زیرا تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین افزایش شدید ارزش قیمت را نشان می دهد. جفت LTC/USD دیروز به بالای 200 دلار شکست و امروز نیز روند صعودی خود را ادامه می دهد، زیرا گاوها نوار را بالاتر می برند. همین چند دقیقه پیش، لایت کوین از سقف قیمتی 20 اکتبر که 207.5 دلار بود، بالاتر رفت، که بالاترین قیمت ماهانه، اساساً بالاترین قیمت دو ماهه را نشان می‌دهد. مقاومت بعدی جفت LTC/USD 220 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: با به دست آوردن کنترل مجدد گاوها، قیمت بهبود می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت LTC برای چهارمین روز متوالی در حال افزایش است زیرا گاوها امروز نیز دامنه صعودی را پوشش دادند. ارزش LTC/USD طی 24 ساعت گذشته 5.7 درصد افزایش یافته است، زیرا این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 208 دلار معامله می شود. سکه همچنین در طول هفت روز گذشته 8.6 درصد افزایش ارزش داشته است. حجم معاملات نیز افزایش 5.7 را نشان می دهد که منجر به افزایش 4.79 درصدی ارزش بازار در 24 ساعت گذشته شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به بالای 200 دلار سقوط می کند، بهتر است دنبال شود؟  1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC ملایم است زیرا باندهای بولینگر واگرایی بسیار جزئی با حد بالایی شاخص نوسان در 207.4 دلار نشان می دهند که نشان دهنده پشتیبانی از ارز دیجیتال است. میانگین متحرک در 194 دلار معامله می شود که کاملاً پایین تر از سطح قیمت مکمل روند صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 61 در نیمه بالایی منطقه خنثی یافت می شود. RSI همچنین در یک شیب رو به بالا قرار دارد که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است و همچنین فضای کافی برای عملکرد صعودی بیشتر را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در هشت ساعت پایانی جلسه دیروز تصحیح شد و در ابتدای جلسه امروز شروع به بهبود آهسته کرد زیرا نوسان قیمت در آن زمان کند بود، اما پس از آن گاوها شتاب گرفتند و به سرعت قیمت را به سمت بالا بردند. 208 دلار در یک سنبله تند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به بالای 200 دلار سقوط می کند، بهتر است دنبال شود؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته بالا است زیرا شاخص نوسانات واگرایی بالایی را نشان می دهد و حد بالایی آن هنوز زیر سطح قیمت 206.22 دلار است که نشان دهنده حمایت از Litecoin است. لایت کوین در آستانه ورود به سقف خرید است زیرا RSI در شاخص 69 معامله می شود و به نظر می رسد در حال عبور از مرز منطقه خنثی است.

شاخص های فنی کلی برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در سمت صعودی قرار دارند زیرا سکه از 28 اکتبر به بعد صعودی است و ارزش قیمت خوبی به دست آورده است. از مجموع 26 شاخص فنی موجود برای تجزیه و تحلیل، 16 اندیکاتور به نفع طرف صعودی هستند و خرید دارایی های LTC را پیشنهاد می کنند و هیچ یک از شاخص ها در حال حاضر گزینه فروش را پیشنهاد نمی کنند. با این حال، 10 شاخص فنی خنثی هستند و طرفدار بازار نیستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین کاملاً در جهت صعودی قرار دارد، زیرا سکه یک محدوده صعودی را پوشش می دهد و از مرز روانی 200 دلار عبور کرده است. اگرچه لایت کوین به مرحله خرید بیش از حد در نمودار 4 ساعته نزدیک شده است، اما مطمئن هستیم که LTC حداقل برای امروز صعودی خواهد بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.