منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 60 دلار رد شد، به 57 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 60 دلار رد شد، به 57 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت نزولی به 54 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 57.50 قرار دارد
  • LTC در مرز 60.00 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که اقدام قیمت LTC در سطح 60.00 دلار رد شد و به سمت سطح حمایت 56.00 دلار حرکت کرد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و DOT هستند که به ترتیب 5.68 و 5.18 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 57.50 دلار باز می گردد

تصویر 295
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی در حال کاهش است و نشان می دهد که یک تقاطع نزولی قریب الوقوع است.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که دو EMA به حرکت افقی ادامه می دهند، حرکت در هر دو طرف افزایش نمی یابد. از سوی دیگر، حرکت افقی هر دو 12 و 26-EMA حاکی از عدم فعالیت معاملاتی از هر دو طرف بازار است.

RSI از زمانی که در 10 نوامبر در منطقه اشباع فروش قرار گرفت، در هفت روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود. در حال حاضر این اندیکاتور نزدیک به میانگین در سطح 50.00 واحد شاخص معامله می شود و در 46.61 شناور است. در زمان فشار دادن، نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که موقعیت افقی فشار کمی را از هر طرف نشان می دهد.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا حرکت قیمت نوسانات کم را در حدود 58.00 دلار مشاهده می کند. در زمان انتشار، خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی در 55.84 دلار را فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 59.57 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 12 از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در برابر شش شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت وجود دارد در حالی که فشار خرید قابل توجهی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 294
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از مشاهده افت شدید قیمت تا مرز 48.00 دلار، LTC توانست از سطح حمایت دفاع کند و قیمت تا مرز 57.00 دلار بهبود یابد. در حال حاضر، گاوها در تلاشند تا سطح حمایت 56.00 دلار را حفظ کنند، در حالی که خرس‌ها حدود 58.00 دلار را ثابت نگه دارند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC به سمت سطح حمایت در سطح 54.00 دلار حرکت کند. این پیشنهاد با تکنیک‌های میان‌مدت نزولی که در کوتاه‌مدت نزولی‌تر می‌شوند، تقویت می‌شود. با این حال، اگر گاوها بتوانند از مرز 56.00 دلار دفاع کنند، در عوض قیمت باید به سطح 60.00 دلار برسد.