منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 50.86 دلار با مشکل مواجه است زیرا خرس ها کنترل را در دست گرفته اند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 50.86 دلار با مشکل مواجه است زیرا خرس ها کنترل را در دست گرفته اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین در حال حاضر نزولی است زیرا بازار به زیر 50.86 دلار سقوط می کند. این پس از یک دوره تثبیت حول این سطح قیمت صورت می گیرد. به نظر می‌رسد خرس‌ها اکنون در کنترل هستند زیرا قیمت‌های LTC/USD را به سمت حمایت 50.44 دلار می‌برند. بازار لایت کوین در چند روز گذشته در مرحله تثبیت بوده است زیرا بین 48.00 تا 51.00 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 50.86 دلار معامله می شود و بیش از 0.90 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار LTC در حال حاضر 3.6 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 262 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها کنترل را به دست می گیرند زیرا LTC/USD پشتیبانی کلیدی را در 50.44 دلار نقض می کند.

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار برای LTC/USD در کوتاه مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده ادغام فعلی می تواند منجر به حرکت بازار به سمت مرز 50.44 دلار شود.

تصویر 222
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد، زیرا خط سیگنال در زیر کندل ها حرکت می کند. اندیکاتور RSI برای LTC/USD در حال حاضر روی 44.68 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند به زودی شاهد بازگشت گاوها باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 52.80 دلار و باند بولینگر پایین 50.91 دلار است. قیمت LTC/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش قیمت ها باشد.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: انتظار می‌رود عملکرد قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته در یک روند نزولی بوده است. بازار تلاش کرده بود به سمت 51.00 دلار حرکت کند اما نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر 50.86 دلار سقوط کرد. شرایط کنونی بازار برای LTC/USD نزولی است زیرا قیمت آن بسیار نزدیک به حمایت کلیدی 50.44 دلار معامله می شود.

تصویر 224
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: TradingView

انتظار می رود بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی به سمت سطوح فروش بیش از حد در حال حرکت است که می تواند شاهد حرکت بازار به سمت 51 دلار در آینده نزدیک باشد. باندهای بولینگر برای LTC/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین تأیید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت LTC/USD اکنون به مرز 50.86 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است، و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.