منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با کاهش قیمت به 212 دلار، 207 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با کاهش قیمت به 212 دلار، 207 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 207 دلار وجود دارد.
  • مقاومت در 227 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه دوباره با قیمت 216 دلار رد شده است، زیرا فشار فروش بار دیگر بر عملکرد قیمت به سمت بالا فشار می آورد. خط روند اخیر قیمت از 15 نوامبر نزولی بوده است، زیرا این جفت ارز دیجیتال در 15، 16 و 18 نوامبر با زیان شدید روبرو شد. از آن زمان، سکه نتوانسته است به درستی بازیابی شود، زیرا بازار گسترده‌تر کریپتو نیز نزولی است.

پشتیبانی بعدی برای LTC در سطح 207 دلار وجود دارد و ممکن است سکه امروز آن را مجدداً آزمایش کند. حمایت 207 دلاری توسط گاوها در 20 اکتبر و سپس دوباره در 3 نوامبر تعیین شد. از سوی دیگر، مقاومت برای LTC در 221 دلار و پس از آن مقاومت حیاتی 227 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC طعمه خرس ها می شود

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت لایت کوین نشان می دهد که خرس ها دوباره پیشتاز هستند زیرا LTC نمی تواند بالاتر از 216 دلار حرکت کند، خرس ها قیمت را به 212.47 دلار در زمان نگارش کاهش داده اند، امروز جفت ارز دیجیتال در محدوده 208.8 تا 216.8 دلار معامله می شود. LTC همچنان افزایش 1.6 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته گزارش می دهد، زیرا عملکرد قیمت دیروز رو به بالا بود. با این حال، جفت LTC/USD از کاهش 7.62 درصدی ارزش قیمت در هفته گذشته خبر می دهد. حجم معاملات نیز نسبت به روز گذشته 4.6 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با کاهش قیمت به 212 دلار، 207 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش می کند.
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC بسیار زیاد است زیرا نشانگر نوسان منطقه وسیعی را در نمودارها پوشش می دهد، با حد بالایی در علامت 281 دلار و حد پایین در علامت 182 دلار، که همچنین نشان دهنده حمایت از سکه، میانگین میانگین است. اندیکاتور در علامت 231 دلار تشکیل شده است که همچنین نشان دهنده منطقه مقاومت برای LTC/USD است. با این حال، شاخص نوسانات، باندهای بولینگر، هیچ تغییر عمده ای را نشان نمی دهد و به سمت هیچ یک از طرفین حرکت نکرده است.

قیمت به پایین‌تر از میانگین متحرک (MA) ادامه می‌دهد، که زیر میانگین باندهای بولینگر در علامت 218 دلار وجود دارد، و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در یک شیب نزولی در نیمه پایین‌تر معامله می‌شود. منطقه خنثی در شاخص 47، امتیاز RSI خیلی پایین نیست، اما به سمت منطقه نزولی در حال حرکت است و منحنی آن نشان‌دهنده فعالیت فروش بیشتر در مقایسه با خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت پس از شکستن به 210.6 دلار کاهش یافته است، اما سکه از کمک صعودی برخوردار شد و قیمت اخیراً به سطح 212.4 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها در تلاش برای برتری هستند. گاوها مقداری ارزش را بازیافته اند، اما بازیابی نسبتاً کمتر از ضرر است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با کاهش قیمت به 212 دلار، 207 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش می کند.
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

LTC/USD نوسانات ملایمی را در نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد، زیرا باندهای بولینگر منطقه کمتری را پوشش می‌دهند، حد پایین باندهای بولینگر در 203 دلار است که نشان‌دهنده حمایت از سکه است، و میانگین میانگین شاخص در این نمودار وجود دارد. 215 دلار نشان دهنده مقاومت برای سکه است. قیمت به تازگی از میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته بالاتر رفته است که یک متقاطع صعودی را نشان می دهد. و RSI نیز چرخشی به سمت بالا داشته است و به فعالیت خرید اشاره دارد که اخیراً با ورود صعودی آغاز شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه امروز به طور کلی نزولی است و قیمت ممکن است در کل روز نزولی باشد، اما همه چیز به حرکت بیت کوین بستگی دارد. همانطور که می دانیم، بیت کوین نیز تا به حال نزولی بوده است و بیشتر آلتکوین ها نیز چنین هستند. اگر LTC به روند نزولی خود ادامه دهد، سطح پشتیبانی 207 دلار را آزمایش خواهد کرد. اگر حمایت از بین برود، LTC سعی خواهد کرد دسته پشتیبانی 203 دلاری را حفظ کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.