منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با پویایی نزولی در 57.04 دلار سازگار است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با پویایی نزولی در 57.04 دلار سازگار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در یک روند نزولی قرار دارد. LTC/USD نسبت به دیروز 4.72 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 57.04 دلار معامله می شود. قیمت لایت کوین با مقاومت قوی در 59.94 دلار مواجه است و اگر خرس ها بتوانند قیمت ها را به زیر این سطح برسانند، ممکن است شاهد کاهش بیشتر به 56.89 دلار باشیم. پشتیبانی از LTC/USD با قیمت 56.89 دلار وجود دارد و احتمالاً در کوتاه‌مدت برای گاوهای LTC تسکین خواهد داد.

قیمت لایت کوین بین 56.89 دلار و 59.94 دلار در 24 ساعت گذشته معامله شده است زیرا بازار به دنبال ادامه فاز ادغام خود است. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 488 میلیون دلار است، در حالی که ارزش بازار لایت کوین در حدود 4,039,817,93 دلار است.

ارزش بازار این ارز دیجیتال در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است زیرا در تلاش برای یافتن حرکت واقعی در هر دو جهت است. جفت LTC/USD هفته گذشته به زیر سطح 60 دلار سقوط کرده بود، اما توانست حمایتی در حدود 56.89 دلار پیدا کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای یک روز: جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 57.04 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است زیرا قیمت به اوج ها و پایین ترین سطح ها تبدیل شده است. گاوهای LTC در تلاش بوده اند تا قیمت ها را بالا ببرند، اما در حالی که خرس ها به مبارزه قوی ادامه می دهند، شکست خورده اند. جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 57.04 دلار معامله می شود که کمی بالاتر از حمایت 56.89 دلار است. گاوهای LTC باید حرکتی قوی انجام دهند تا قیمت ها را به بالای سطح 60 دلار برگردانند.

تصویر 10
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

MACD همچنین برخی از صفات نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام و خط MACD قرار دارد. RSI برای جفت LTC/USD در حال حاضر 41 است که نشان می دهد قیمت لایت کوین در منطقه فروش بیش از حد بازار است. میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه هر دو شیب رو به پایین دارند که نشانه نزولی برای بازار LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به مدت 4 ساعت: خرس ها کنترل را در دست می گیرند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در کانال های موازی صعودی معامله می شد، اما خرس ها از این الگو خارج شده اند زیرا قیمت ها را پایین می آورند.

تصویر 12
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

جفت LTC/USD در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود که نشانه ای از آن است که خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند. خط MACD نیز در زیر خط سیگنال قرار دارد که علامت نزولی دیگری است. شاخص قدرت نسبی برای LTC/USD در حال حاضر زیر سطح 50 است که نشانه ای از این است که بازار در قلمرو نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از صعود لایت کوین به 59.94 دلار، به نظر می رسد گاوها قادر به حفظ یک حرکت تأثیرگذار نیستند. این ارز دیجیتال در حال حاضر خود را در نقطه حساسی می‌بیند، زیرا در حال آزمایش مرز پایینی یک الگوی مثلث نزولی است و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت لایت‌کوین شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.