منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با رد 60 دلار، به سمت پایین حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با رد 60 دلار، به سمت پایین حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت جانبی به زیر 60 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 57.19 دلار است
  • LTC در مرز 60.10 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC نتوانسته است از سطح مقاومت 60.00 دلار عبور کند و به مرز 57.00 دلار بازگشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و KSM هستند که به ترتیب 5.90 و 5.67 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 60 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 60 دلار رد شد، 1 به سمت پایین حرکت کرد
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان شده است. با این حال، نشان دهنده حرکت کم در ساعات اخیر همانطور که در ارتفاع کم هیستوگرام مشاهده شده است، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت نزولی در کوتاه مدت است.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته مثبت است. با این حال، از آنجایی که بازارها فعالیت کم را مشاهده می کنند، EMA ها به صورت افقی بالاتر از خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب پایین EMA ها حاکی از فعالیت کم معاملاتی در بازارهای LTC است.

RSI دیروز بسیار بالا بود زیرا به مرز منطقه ای که بیش از حد خرید شده بود رسید، اما از آن زمان به سمت پایین حرکت کرد. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح میانگین در 50.00 معامله می شود و در 54.49 حرکت می کند و به سمت پایین حرکت می کند تا فشار فروش خفیفی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت بی ثبات در هر جهت باقی می گذارد، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از سمت نزولی بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا 22 ژوئن در یک کانال گسترده حرکت می کردند اما با رکود قیمت در حدود 55.00 دلار به هم نزدیک شدند. در حال حاضر، باریک شدن شاخص ها حاکی از کاهش نوسانات قیمت است زیرا هر دو طرف بازار برای تسلط تلاش می کنند. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور از علامت 57.19 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 60.10 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین با 12 نشانگر از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، سیگنال خرید صادر می کند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از خرس ها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل هفت اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید قوی برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 60 دلار رد شد، 2 به سمت پایین حرکت کرد
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که در حالی که گاوها تلاش دیگری برای رسیدن به مرز 60.00 دلار انجام داده اند، تلاش ناموفق باعث شده است که قیمت به مرز 58.00 دلار بازگردد. در حال حاضر، قیمت بین سطح حمایت 55.00 دلار و سطح مقاومت 60.00 دلار حرکت می کند در حالی که حرکت در هر دو طرف پایین است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LTC به سمتی حرکت کند زیرا بازار در مورد حرکت بعدی بیت کوین گمانه زنی می کند. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که تفاوتی بین نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته نشان می‌دهد. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 55 تا 60 دلار با حرکت نزولی بالقوه تا 50.00 دلار حرکت کند.