منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با تقویت حرکت صعودی به بالای 88.05 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با تقویت حرکت صعودی به بالای 88.05 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از یک روند صعودی قوی برای امروز است زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است زیرا گاوها به حاکمیت بازار برای LTC با وجود حرکت نزولی که در روز گذشته وجود داشت، ادامه می‌دهند. قیمت امروز تا 88.05 دلار افزایش یافته است، به بالاترین حد خود رسیده و از مقاومت قبلی 86.41 دلار فراتر رفته است، زیرا گاوها از صبح دیروز که قیمت آن به زیر سطح 87.00 دلار معامله می شد، قیمت ها را بالاتر می بردند.

مقاومت فوری برای لایت کوین در سطح 91.62 دلار وجود دارد که در صورت نقض می تواند منجر به حرکت صعودی بیشتر شود و قیمت می تواند به سمت 92.62 دلار حرکت کند. از جنبه نزولی، حمایت قوی در سطح 87.55 دلار وجود دارد که به عنوان بالشتکی برای لایت کوین از سقوط عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت یک روزه: روند صعودی افزایش می یابد و سودهای بالاتر را نشان می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، روند صعودی قوی را برای این ارز دیجیتال نشان می دهد، زیرا در 24 ساعت گذشته سود بیشتری کسب کرده است. در حال حاضر، LTC/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 1.02% افزایش یافته است و با قیمت 88.05 دلار معامله می شود و به بالاترین سطح 92.00 دلار در طول روز رسیده است. حجم معاملات نیز بالا است و بیش از 594 میلیون دلار مبادله می شود زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند، در حالی که ارزش بازار 6.34 میلیارد دلار است.

تصویر 564
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) نیز در یک خط صعودی معامله می شود و در 87.48 دلار بالاتر از منحنی SMA 50 قرار دارد. نوسانات با گسترش باندهای بولینگر در حال افزایش است، بنابراین نشان دهنده روند صعودی قوی برای لایت کوین است. باند بولینگر بالا 92.81 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین 78.12 دلار است که نشان دهنده افزایش بیشتر قیمت لایت کوین است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در چند ساعت گذشته افزایش یافته است و این شاخص به شاخص 66.86 رسیده است. منحنی رو به بالا شاخص به فعالیت خرید دارایی های LTC اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها در چند ساعت گذشته بازگشت قابل توجهی داشته اند، زیرا قیمت به طور ناگهانی افزایش یافته است، اگرچه ساعات قبل نیز با افزایش قیمت برای گاوها حمایت کننده بود. این وضعیت به نفع خریداران است، زیرا قیمت در حال حاضر به 88.05 دلار افزایش یافته است. اگر از میانگین متحرک آن صحبت کنیم، در حال حاضر در موقعیت 88.31 دلار قرار دارد.

تصویر 565
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر منطقه بیشتری را پوشش می دهند، به این معنی که گاوها ممکن است در ساعات آینده به حکومت خود ادامه دهند. حد بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 91.20 دلار است، در حالی که حد پایین آن در 86.60 دلار است. منحنی RSI در منطقه خنثی قرار دارد اما به سمت منطقه اشباع خرید حرکت می کند زیرا امتیاز تا 49.07 افزایش یافته است و منحنی اندیکاتور همچنان رو به بالا است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها در 24 ساعت گذشته در حال افزایش بوده اند و احتمالاً قیمت ها به روند صعودی خود ادامه می دهند. بازار در این مقطع به شدت صعودی است و انتظار می‌رود به دلیل افزایش فعالیت خرید، به حرکت مثبت خود ادامه دهد.