منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با بازگشت قیمت به 61.75 دلار، بهبود صعودی را گزارش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با بازگشت قیمت به 61.75 دلار، بهبود صعودی را گزارش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی قیمت برای امروز پس از بازگشت بازار به 61.75 دلار از 58.79 دلار در روز گذشته است. LTC/USD در حال حاضر با مقاومت در سطح 64.29 دلار مواجه است، اما اگر این سطح شکسته شود، می تواند به حرکت صعودی بیشتر برای قیمت های LTC منجر شود. پشتیبانی از LTC/USD را می توان در سطح 58.79 دلار یافت.

قیمت لایت کوین در حال حاضر در یک روند صعودی معامله می شود زیرا گاوها قیمت را بالاتر می برند. حجم معاملات 24 ساعته برای LTC افزایش یافته است و نشان دهنده مشارکت بیشتر بازار در سکه است زیرا در حال حاضر در 1.47 میلیارد دلار قرار دارد. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 4.42 میلیارد دلار است که آن را به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می کند.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوها قیمت را به 61.75 دلار هدایت می کنند و بیش از یک درصد ارزش دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه افزایش قیمت را به دلیل ادامه موج صعودی مشاهده کرد. کریپتوکارنسی بر فشار ناگهانی خرس ها غلبه کرد و سطوح قیمت امروز به 61.75 دلار بهبود یافت و در 24 ساعت گذشته بیش از یک درصد ارزش داشت. انتظار می رود در صورت ادامه حرکت صعودی، آنها به بالاترین سطح بالاتر از اولین سطح مقاومت فعلی در 64.29 دلار دست یابند. سکه همچنین از افزایش ارزش 11.63 درصدی در هفته گذشته خبر می دهد که نشان دهنده برتری صعودی است.

تصویر 48
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در یک بازه زمانی روزانه نیز روند صعودی را برای سکه گزارش می دهد زیرا در حال حاضر در سطح 56.78 دلار است. شاخص های فنی مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند صعودی را برای سکه در بازه زمانی روزانه نشان می دهد، زیرا در حال حاضر بالاتر از سطح 50 در 56.73 قرار دارد که نشان دهنده فشار خرید در بازار است. باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و باند بالایی به سطح قیمت 64.29 دلار رسیده است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین به طور همزمان به 58.79 دلار رسیده است که نشان دهنده حمایت از قیمت LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین پیشرفت کندل های سبز را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مداوم سطوح قیمت در 4 ساعت گذشته است. قبلاً یک موج نزولی ثابت بر عملکرد قیمت حاکم بود، امروز این روند به نفع خریداران است. میانگین باند بولینگر با نوسانات ملایم، ارزش 57.77 دلار را نشان می دهد.

تصویر 47
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

حد بالایی باندهای بولینگر به 63.86 دلار رسیده است و حد پایینی در 0.134 دلار است. از سوی دیگر، میانگین متحرک، استاندارد جمعی 61.01 دلار را در نمودار کندل استیک 4 ساعته به ما نشان می دهد. امتیاز RSI به دلیل ادامه روند صعودی تا شاخص 61.23 افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای جمع‌بندی تحلیل قیمت لایت‌کوین، LTC/USD در حال حاضر بهبود صعودی را تجربه می‌کند، زیرا قیمت به 61.75 دلار باز می‌گردد. تایم فریم های تایید شده یک روزه و چهار ساعته همگی یک روند صعودی را برای LTC نشان می دهند، شکستن بالاتر از سطح 64.29 دلار می تواند منجر به حرکت صعودی بیشتر برای قیمت های LTC شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.