منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با افزایش فشار نزولی در قیمت 56.9 دلار با مشکل مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با افزایش فشار نزولی در قیمت 56.9 دلار با مشکل مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین امروز روند صعودی را نشان می دهد زیرا نشان دهنده افزایش جزئی در سطوح قیمت است. سکه در هفته گذشته عملکرد صعودی خوبی از خود نشان داد زیرا قیمت با سرعت ثابتی در حال بهبود بود. اما اکنون، با قدرت نشان دادن خرس‌ها، خط روند به آرامی رو به پایین است. با این وجود، گاوها امروز پیشتاز هستند و قیمت اندکی افزایش یافته است. با این حال، فشار نزولی همچنان بر تابع قیمت تاثیر می‌گذارد و روند می‌تواند در هر زمانی دستخوش تغییر شود.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: با وجود بهبود مشاهده شده، LTC هنوز 2.70 درصد زیان دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه افزایش قیمت امروز را نشان می دهد زیرا گاوها مطابق با ظرفیت خود در شرایط فعلی عمل می کنند و قیمت به سطح 56.6 دلار می رسد. سکه همچنان در 24 ساعت گذشته 2.70 درصد از دست داده است. از سوی دیگر، سکه در هفته گذشته 10.18 درصد افزایش ارزش را گزارش می‌کند، زیرا این روند در گذشته عمدتاً صعودی بود. حجم معاملات امروز تنها 2.40 درصد افزایش یافته است و تسلط LTC در بازار در حال حاضر 0.38 درصد است.

ltc 1 روز 4
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

نوسانات کمی بالا است زیرا باندهای بولینگر به آرامی در حال گسترش هستند. گسترش باندهای بولینگر باعث شده است که باند بالایی آن به سطح 59.97 دلار که نشان دهنده مقاومت است، و باند پایینی به سطح 46.58 دلار برسد که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای LTC است. در نهایت، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز امروز بهبود یافته است، زیرا به شاخص 54 در یک منحنی صعودی خفیف صعود کرده است که به فعالیت خرید در بازار اشاره دارد. میانگین متحرک (MA)، پس از حرکت به سمت بالا، خود را در 56.33 دلار، درست زیر سطح قیمت، دوباره تنظیم کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین حاکی از یک حرکت صعودی مداوم قیمت است زیرا به دلیل فعالیت صعودی ثابت امروز، قیمت اکنون به 56.62 دلار رسیده است. اما در صورت مشاهده دقیق، قیمت در یک ساعت گذشته در حال کاهش بوده است که در صورت تمدید می تواند روند را در جهت نزولی تغییر دهد که نشان دهنده فشار نزولی در بازار است.

ltc 4 ساعت 5
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: نمای معاملاتی

میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته 57.20 دلار است، در حالی که میانگین باندهای بولینگر 57.48 دلار بالاتر از MA است. افزایش در نوسانات نیز مشاهده شده است زیرا باندهای بولینگر نشانه هایی از واگرایی را نشان می دهند. حد بالای شاخص نوسان 60 دلار و باند پایین 54.86 دلار است. نوار پایین نسبتاً حرکت رو به پایین بیشتری را نشان می دهد، در حالی که نوار بالایی سطح خود را حفظ می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از روند صعودی است، اما حرکت ثابت نیست. اصلاح فعلی مشاهده شده به صورت ساعتی ممکن است گسترش یابد، بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که ارز دیجیتال در هر جهتی از نقطه قیمت فعلی حرکت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.