منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با افزایش فشار نزولی در قیمت 54 دلار تلاش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با افزایش فشار نزولی در قیمت 54 دلار تلاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت نزولی به 52 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 54.00 دلار است
  • LTC در مرز 55.00 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت به مرز 54.00 دلار بازگشته است، جایی که قیمت حمایت صعودی کوتاه مدت پیدا می کند. با این حال، فشار نزولی قوی همچنان روی LTC اعمال می‌شود و حفظ آن را برای پشتیبانی سخت می‌کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP و ICP هستند که به ترتیب 2.43 درصد شیب و 1.71 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 54.00 دلار باز می گردد

11111 2
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی کم را نشان می‌دهد، زیرا این اندیکاتور اخیراً یک متقاطع نزولی را نشان داده است. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده افزایش فعالیت فروش در کوتاه‌مدت است.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته پایین است. با این حال، همانطور که دو EMA به سمت پایین حرکت می کنند، انتظار می رود که فعالیت نزولی افزایش یابد و 12-EMA از 26-EMA متفاوت باشد. در حال حاضر، EMA ها افزایش فشار فروش را با بازگشت قیمت به سمت مرز 54.00 دلار پیشنهاد می کنند.

شاخص RSI تا دیروز در منطقه خنثی در اوج معاملات بود که شاخص تا حد متوسط ​​کاهش یافت. در حال حاضر، این اندیکاتور نزدیک به موقعیت متوسط ​​در سطح واحد 50.00 معامله می شود و با شیب ثابت به سمت پایین حرکت می کند. موقعیت این اندیکاتور نشان دهنده فقدان تکانه در هر دو طرف است، در حالی که گرادیان رو به پایین نشان دهنده فشار نزولی در زمان فشار است.

باندهای بولینگر اخیراً با شکستن قیمت از مرز 55.00 دلار متفاوت بودند. با این حال، با بازگشت قیمت به سطح 54.00 دلار، گروه ها شروع به همگرایی کردند، که نشان دهنده فقدان حرکت در هر دو طرف است. خط پایین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را در علامت 53.55 دلار فراهم می کند، در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 55.34 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را صادر می کند که 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها شش شاخص از گاوها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را تشدید می کند و همچنین سیگنال فروش را با 12 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی دارد در مقابل تنها پنج شاخص نشان دهنده حرکت صعودی است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

22222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از یافتن حمایت در مرز 52.50 دلار، گاوها توانستند یک رالی را آغاز کنند که قیمت را به سطح 55.00 دلار رساند. با این حال، از آنجایی که قیمت نتوانست در سطح ثابت بماند، LTC به سطح 54 دلار که در حال حاضر معامله می‌شود، سقوط کرد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC به حرکت نزولی خود ادامه دهد زیرا خرس ها سطح حمایت 54.00 دلار را شکستند. با این حال، می توان انتظار داشت که فعالیت نزولی در سطح 52.50 دلار کاهش یابد، جایی که حمایت کلیدی نهفته است.