منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با ادامه روند صعودی به 3.8 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با ادامه روند صعودی به 3.8 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در روند صعودی قرار دارد و در 24 ساعت گذشته سود قابل توجهی داشته است. این سکه در حال حاضر با قیمت 63.48 دلار معامله می شود و با رد شدن در 63.50 دلار مواجه است، شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به آزمایش قیمت ها در سطح 65 دلار شود. سطوح پشتیبانی 60.55 دلار است. شکستن زیر این سطح می تواند قیمت ها را به سمت سطح 58 دلار سوق دهد.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته در مجموع 4.86 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالاتر از سطح 63 دلار معامله می شود. سکه در مرحله تثبیت بین 60 تا 63 دلار بود اما گاوها موفق شدند با شروع هفته قیمت ها را بالاتر ببرند. ارزش بازار به 4.5 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 323 میلیون دلار است.

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: LTC/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 63.48 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد زیرا اوج های بالاتر و پایین تر را ایجاد کرده است. این سکه اخیراً در سطح 63.50 دلار رد شده است اما در 60.55 دلار پشتیبانی پیدا کرده است. خرس‌ها سخت می‌جنگند تا قیمت‌ها را زیر 63 دلار نگه دارند، اما گاوها دست بالا را دارند زیرا قیمت‌ها را بالاتر می‌برند.

تصویر 64
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: Tradingview

RSI در حال حاضر در 60 سطح معامله می شود که نشان می دهد بازار در حرکت صعودی است. با این حال، از آنجایی که RSI به منطقه بیش از حد خرید نزدیک می شود، ممکن است شاهد کاهش قیمت ها باشیم. میانگین‌های متحرک نمایی همگی به نفع گاوها جمع می‌شوند، زیرا 50 EMA در حال حاضر 60.36 دلار پشتیبانی می‌کند و EMA 200 در 60.56 دلار است. خط نشانگر MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال (قرمز) که یک علامت صعودی است معامله می شود. این الگو به طور کلی منجر به شکست در روند صعودی می شود که می تواند منجر به آزمایش سطح 65 دلار در کوتاه مدت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل را در دست دارند، زیرا بازار در یک روند صعودی است و گاوها به طور کاملاً کارآمدی برتری خود را حفظ کرده اند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند، قیمت کمی کاهش یافته است و در حال حاضر در سطح 63.48 دلار معامله می شود. همانطور که در اندیکاتورهای فنی مشاهده می شود، جفت LTC/USD بین حمایت قوی 60.55 دلار و مقاومت در سطوح 63.50 دلار معامله می شود.

تصویر 65
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: Tradingview

خط اندیکاتور RSI در 63 سطح حرکت می کند که نشان می دهد بازار به نفع گاوها است. با این حال، اگر قیمت از محدوده فعلی خارج شود، ممکن است شاهد افزایش قیمت باشیم. EMA سیگنال های متفاوتی را ارائه می دهد زیرا EMA 50 مقاومت در برابر 62.02 دلار و EMA 200 در 58.56 دلار ارائه می دهد. خط اندیکاتور MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال معامله می شود، که یک علامت نزولی است اما ممکن است در آینده نزدیک تغییر کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

LTC/USD از تحلیل قیمت لایت کوین در روند صعودی قرار دارد، بدیهی است که سکه در روند صعودی قرار دارد زیرا شاخص های بازار همگی سیگنال های مثبتی را ارائه می دهند. این سکه سود قابل توجهی داشته است و در حال حاضر با قیمت 63.48 دلار معامله می شود. نمودارهای یک روزه و چهار ساعته نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد و گاوها در کنترل هستند و انتظار می رود سود بیشتری داشته باشند.